Wybór domu opieki

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
wioletta97
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 19:28

Wybór domu opieki

Post autor: wioletta97 »

Witajcie. Powiedzcie mi, czym kierowalibyście się, gdybyście mieli wybrać dom opieki dla starszego członka waszej rodziny? Wiem, że dużo osób zwraca uwagę na takie aspekty jak dobra lokalizacja domu seniora czy komfortowa atmosfera. Ważny jest też wykwalifikowany personel, ale co można by do tego dodać? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Wybór domu opieki

Post autor: yerba »

Akurat w kwestii domu opieki mogę się wypowiedzieć. U nas dziadek z alzheimerem wymagał całodobowej opieki - dwa lata dawaliśmy radę, ale potem zaczęliśmy pracować na trzy zmiany z mężem i nie mieliśmy czasu by się nim opiekować. Jakoś po miesiącu udało nam się znaleźć dom opieki blisko miejsca zamieszkania, do tego czasu pomagała nam sąsiadka. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na to, aby były pojedyncze pokoje, wykwalifikowany personel, rehabilitacja i zapewnione odpowiednie wyżywienie w korzystnej cenie. Jeżeli szukasz nadal domu opieki to więcej informacji nt. domu opieki z rehabilitacją na stronie Magdalenka.org.
Syśka

Re: Wybór domu opieki

Post autor: Syśka »

Wybór domu opieki czasem naprawdę jest ciężki, trzeba czasu żeby trafić do odpowiedniego miejsca. Mnie na całe szczęście udało się wysłać dziadka do https://podtopolami.eu/ i jestem naprawdę zadowolona z resztą on chyba też. Ma zapewnianą profesjonalną opiekę i aktywny wypoczynek.
ODPOWIEDZ