Studia fizjoterapia, gdzie?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Studia fizjoterapia, gdzie?

Post autor: maksik »

Gdzie warto złożyć dokumenty rekrutacyjne na fizjoterapię? Czy ktoś może kończy lub ukończył ten kierunek i może podzielić się opinią o uczelni? Na http://mum.edu.pl/studia-jednolite-magi ... joterapia/ jest dostępna oferta Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Jakieś opinie o tej szkole?

apteczka co powinna zawierać
muł

Re: Studia fizjoterapia, gdzie?

Post autor: muł »

Ja znalazłem ostatnio program do umawiania wizyt dla fizjoterapeutów. Polecam wam zajrzeć na stronkę od rsqphysio.com, gdzie znajdziecie naprawdę świetną apkę, która pozwoli wam na rejestrowanie pacjentów. Jak dla mnie to świetna sprawa. Warto sprawdzić w wolnej chwili jak najbardziej.
trachł

Re: Studia fizjoterapia, gdzie?

Post autor: trachł »

Ja jestem po fizjoterapii i polecam. Studia są faktycznie świetne, a prace znalazłam bez najmniejszego problemu, zaraz po obronie. Jeżeli jesteście na poważnie zainteresowani tematem, to mogę wam od razu polecić dobry sklep internetowy z artykułami fizjoterapeutycznymi, jest to Fizjomix: https://fizjomix.pl/c/210/tejpy-sztywne.html Znajdziecie tam wiele różnych rzeczy, od tejpów, po piłki, czy akcesoria, a nawet dezynfekcję. Ceny mają przystępne.
ODPOWIEDZ