spory gabaryt kurierem

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

spory gabaryt kurierem

Post autor: malaga »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: spory gabaryt kurierem

Post autor: listu »

malaga pisze: ↑19 paź 2021, 21:11 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Z tego co się orientuję to najlepiej za pośrednictwem tej strony https://www.pogotowiepaletowe.pl/ nadawać przesyłki paletowe. I tak, też są dostępne zniżki - 5% dla klientów zarejestrowanych. Mieć a nie mieć taniej :)
Grześko

Re: spory gabaryt kurierem

Post autor: Grześko »

Oj nie wiem czy jednak nie byłoby bezpieczniej wysłać takie spore gabaryty dedykowanym transportem. Kurier jest dosyć ryzykowny. Chyba że zadbacie o prawidłowe 'zbudowanie' takiej przesyłki. Musi mieć na pewno paletę albo być zapakowana w skrzynkę transportową. Dodatkowo towar w środku nalezy owinąć sowicie folią bąbelkową. My mamy tę z Pakolandii i póki co ani razu nas nie zawiodła. Wszystko co wysyłamy z magazynu dociera zawsze na czas i w dobrym nienaruszonym stanie. I po taką przesyłkę wzywa się kuriera na umówioną godzinę
ODPOWIEDZ