skąd zamówić choinki?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Sobiesława84
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 10:01

skąd zamówić choinki?

Post autor: Sobiesława84 »

Witajcie kochani... może podpowiecie mi skąd zamówić ładne i gęste choinki na sprzedaż do centrum ogrodniczego? Niedawno zakończyłam współpracę z moim dostawcą także muszę poszukać kogoś nowego i już teraz wiem, że to nie będzie proste :P Polecilibyście mi jakieś plantacje jodły kaukaskiej? Słyszałam o różnych i tych polskich i zagranicznych. Pomożecie mi się zdecydować na jakąś ofertę?
Awatar użytkownika
Dana1994
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2021, 2:56

Re: skąd zamówić choinki?

Post autor: Dana1994 »

Jeśli chodzi o mnie to na początku przeglądałam sobie plantacje choinek w Danii bo w sumie sporo osób twierdzi, że to tam są najlepsze warunki klimatyczne do wzrostu takich drzewek i moim zdaniem to się sprawdza. No i jak się trafi na jakiegoś konkretnego sprzedawcę to czasami nietrudno jest wytargować jeszcze lepszą cenę, ja w każdym razie polecam próbować, nie zaszkodzi :D
Awatar użytkownika
stella-77
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 20:34

Re: skąd zamówić choinki?

Post autor: stella-77 »

Zawsze mi się wydawało, że sprzedaż hurtowa choinek rozwija się tylko w okresie przedświątecznym ale przecież różne centra ogrodnicze też muszą się gdzieś zaopatrywać, prawda? Też słyszałam wiele dobrego o duńskich plantacjach i sama na pewno zdecydowałabym się na jedną z nich. Z ciekawości sprawdziłam ceny i uważam, że są naprawdę w porządku. Przejrzyj sobie na spokojnie:))
ODPOWIEDZ