Profesjonalny horoskop

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Brygida-97
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:42

Profesjonalny horoskop

Post autor: Brygida-97 »

Cześć. Bardzo interesuje mnie astrologia i poszczególne horoskopy. Chciałabym choć raz uczestniczyć w takiej sesji. Polecicie mi jakiegoś dobrego astrologa, kogoś naprawdę godnego zaufania?
Awatar użytkownika
Elmira79
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 13:38

Re: Profesjonalny horoskop

Post autor: Elmira79 »

Polecam Panią Zofię Szum, tutaj link do jej strony zofiaszum.pl. Ma olbrzymią wiedzę na temat astrologii. Oferuje opracowanie horoskopu horarnego, elekcyjnego, czy urodzeniowego. Ze swojej strony mogę dodać, że są one trafne, sama się o tym przekonałam :)
lidkuś

Re: Profesjonalny horoskop

Post autor: lidkuś »

Profesjonalny horoskop uzyskamy tylko i wyłącznie od osób które tym się zajmują . Możemy zasięgnąć takich porad z tej strony tutaj https://wrozby24.com.pl/ . Najbardziej znane są dzienne , tygodniowe i miesięczne. Znajdziemy je w czasopismach, w tv, czy też w internecie.
Miśka

Re: Profesjonalny horoskop

Post autor: Miśka »

Ja tam bardzo lubię czytać horoskopy i nawet korzystam z rad Michała https://www.facebook.com/WrozbitaMichal/ . Uważam że coś w tym wszystkim jest i się wszystko spełnia. Szanuję innych zdanie ze nie do końca sie zgadzają z tym wszystkim ale mnie osobiście życie pokazało że faktycznie coś w ty jest
ktoś

Re: Profesjonalny horoskop

Post autor: ktoś »

Sama takiego astrologa szukam, więc będę wdzięczna za sugestie :). Obecnie jestem bardzo zainteresowana tarotem i ogólnie ezoteryką i moja własną duchowością, którą staram się zgłębiać. Swoje karty kupiłam w sklepie internetowym z ezoteryką Synergie.POLSKA: https://sklep.synergiepolska.pl/synergie-o-firmie.html Ten sklep jest rzetelny, posiadają produkty w dobrych cenach, które są bardzo dobrej jakości, polecam.
ODPOWIEDZ