Pompa ciepła do basenu?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
mamuśka17

Pompa ciepła do basenu?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z Was posiada może basen i zdecydował się na pompę ciepła? Na basensklep.pl/collections/pompy-ciepla są dostępne oferty na takie urządzenia właśnie. Jednak jak się okazuje wybór modeli jest spory. Czy ktoś z Was może na takie rozwiązanie się zdecydował i może podzielić się opinią jaką wybrać?
xąx

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: xąx »

A no to jest po to, żeby potem ogrzewać wodę, czy jak? Bo ja to się tam nie znam, a jednak wydaje mi się, że warto jest się sprawdzać, żeby potem nie żałować, że się czegoś nie kupiło. To jak, możesz mi odpowiedzieć? Interesuje mnie jeszcze, czy pompy do szlamu jest mocno potrzebna przy basenie. Są tu może zorientowane osoby?
Magduśśka

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: Magduśśka »

Cześć. My wprawdzie kupowaliśmy basen z całym wyposażeniem. Wolałam nie dobierać samodzielnie wszystkich części. Udało mi się zamówić wszystko jednym kliknięciem. Jestem z tych wygodnickich ;) W tym samym sklepie możesz dostać osobno pompy oraz filtry https://basenyogrodowe.pl/29-pompy-i-filtry. Jak masz problem z wyborem, to zawsze możesz zadzwonić. Pomogą.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Pompa ciepła do basenu?

Post autor: baranek »

Niestety ja jeszcze takich pomp nie posiadam więc nie mogę za bardzo w tym temacie pomóc. Za to polecam każdemu na pewno przeczytanie fajnego wpisu https://budowadomu24.pl/pompy-wodne-4-r ... -sytuacji/ gdzie ciekawie opisano właśnie jakie są rodzaje pomp wodnych, które są najczęściej wykorzystywane.
ODPOWIEDZ