Panele zamiast płytek?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Betina_60
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 2:33

Panele zamiast płytek?

Post autor: Betina_60 »

Hej, ostatnio trafiłam na ofertę paneli szklanych od http://szklo-dekoracyjne.pl/. Uważacie, że to lepsze rozwiązanie od zwykłych płytek na ścianie w kuchni?
Awatar użytkownika
Maja-79
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 10:50

Re: Panele zamiast płytek?

Post autor: Maja-79 »

Ja zdecydowałam się na te panele, bo można na nich umieścić dowolną grafikę. Zamówiłam je właśnie na podanej przez Ciebie stronie. Wystarczy wybrać grafikę i rodzaj szkła, a oni prześlą Ci ofertę :) Realizacja zamówienia jest szybka, a panele wykonane naprawdę estetycznie :)
Awatar użytkownika
tuptus
Posty: 70
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:18

Re: Panele zamiast płytek?

Post autor: tuptus »

Sama zastanawiam się co wybrać panele czy płytki. Dlatego też szukam jakieś podpowiedzi w internecie. I tak znalazłam takie panele winylowe LVT https://grupamo.pl/produkty/panele-winylowe-lvt/ o których powiem szczerze jeszcze nie słyszałam. Z ciekawością zapoznałam się z ich ofertą i muszę przyznać, że takie panele są bardzo nowoczesne i mają bardzo ładny wygląd. Pokaże je mężowi i razem podejmiemy decyzję
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Panele zamiast płytek?

Post autor: suza »

Prawda jest taka, że należy zawsze stawiać na proste i praktyczne, ale jednocześnie niedrogie rozwiązanie, które sprawdzi się we wnętrzu pomimo zmiany aranżacji. Sprawdźcie sobie koniecznie panele firmy quick step. Być może spodoba wam się takie rozwiązanie. Myślę, że warto rozważyć taki pomysł na podłogę.
nówator

Re: Panele zamiast płytek?

Post autor: nówator »

ogromna przewaga paneli nad kafelkami to panele są przyjemniejsze w dotyku i są cieplejsze. Dla mnie to ważne bo lubię chodzić bosą stopą. Najbliższy urlop spędzę jak typowy polak na remoncie i już powoli rozeznaję się w rynku. Ciekawe wzornictwo oferuje afirmax. Jak nic innego równie ciekawego nie znajdę to się zdecyduje na nich.
Chabław76

Re: Panele zamiast płytek?

Post autor: Chabław76 »

Zależy do jakiego pomieszczenia potrzebujemy położyć podłogę, chociaż możemy wybrać panele querra https://www.vox.pl/podlogi-vox-panele-podlogowe-querra i bezpiecznie kłaść pod ogrzewanie podłogowe. Posiadają odporność na ścieranie i gwarancję na 15lat.
ODPOWIEDZ