Oznakowanie podziemnego parkingu

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
tatiana96
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:38

Oznakowanie podziemnego parkingu

Post autor: tatiana96 »

Witajcie :) Przy siedzibie mojej firmy jest dość duży parking podziemny, którego oznakowanie wymaga solidnego odświeżenia. Czy macie jakieś doświadczenia z firmą malowanielinii.com? Zastanawiam się, czy właśnie im tego nie zlecić.
Awatar użytkownika
Tulimierz-77
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 22:52

Re: Oznakowanie podziemnego parkingu

Post autor: Tulimierz-77 »

Korzystałem z ich usług, kierując się pozytywnymi opiniami, a teraz ja mogę wyrazić swoją. Znają się nie tylko na oznakowaniu parkingów, ale i hal czy magazynów. Korzystają z nowoczesnych technologii, są słowni, terminowi i po prostu godni polecenia.
Julia10

Re: Oznakowanie podziemnego parkingu

Post autor: Julia10 »

Niestety tej firmy nie znam. Ale w kwestii parkingów mogę Wam polecić firmę taab, która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem parkingów. Zdecydowałam się na system parkingowy, głównie z naciskiem na kontrolę wjazdu i automatyczny pobór opłat. No i oczywiście kamery. Parking działa w zasadzie samodzielnie. System parkingowy to zdecydowanie coś w co warto zainwestować, niezależnie od tego czy macie duży czy mały parking ;) Jeżeli nie wiecie do końca, czego dokładnie potrzebujecie to warto odezwać sie do firm Taab, a na pewno coś doradzą ;)
ODPOWIEDZ