Opakowania z hurtowni?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Sulima62
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 19:19

Opakowania z hurtowni?

Post autor: Sulima62 »

Forumowicze, czy sądzicie, że hurtownie opakowań foliowych zawsze zapewniają wysoką jakość swoich wyrobów? Powiem wam, że ja już kilka razy współpracowałam właśnie bezpośrednio z producentami i byłam zadowolona. Nie miałam na co narzekać i tyczyło się to ceny i jakości towaru. Macie podobne doświadczenia?
Paulinaq

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Paulinaq »

Jak szukasz producenta/hurtowni opakowań jednorazowych do zimnych napojów to skontaktuj się z firmą IceCup z Wadowic. Od lat się u nich zaopatruję, w szczególności w kielichy do granity róża https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-gr ... lich-roza/. Cieszą się one u mnie dużą popularnością.
alis944

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: alis944 »

Faktycznie, to ważna rzecz. W końcu jeśli zależy Wam na odpowiednim podejściu do tematu, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://yanko.com.pl/ i sprawdzić tego producenta. Jestem przekonany, że korzystając z jego produktów, będziecie w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z tym tematem znalezienia najlepszych opakowań, czy to foliowych, czy papierowych.
Wiośka

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Wiośka »

A ten sklep znacie https://przeprowadzkisklep.pl/produkt/f ... 0cm-x-50m/ ? U nas bez ich folii bąbelkowej ani rusz. Ale że prowadzimy działalność typowo wysyłkową to zamawiamy też od nich kartony i worki. Maja tak naprawde wszystko co niezbędne do nadania przesyłki w tym m.in. również taśmy. Mozna więc wszystko za jednym razem zamówić od nich i nie bawić się w zamówienia z różnych miejsc. Szczególnie że tutaj wszystko jest naprawde wysokiej jakości
ODPOWIEDZ