Opakowania z hurtowni?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Sulima62
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 19:19

Opakowania z hurtowni?

Post autor: Sulima62 »

Forumowicze, czy sądzicie, że hurtownie opakowań foliowych zawsze zapewniają wysoką jakość swoich wyrobów? Powiem wam, że ja już kilka razy współpracowałam właśnie bezpośrednio z producentami i byłam zadowolona. Nie miałam na co narzekać i tyczyło się to ceny i jakości towaru. Macie podobne doświadczenia?
Paulinaq

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Paulinaq »

Jak szukasz producenta/hurtowni opakowań jednorazowych do zimnych napojów to skontaktuj się z firmą IceCup z Wadowic. Od lat się u nich zaopatruję, w szczególności w kielichy do granity róża https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-gr ... lich-roza/. Cieszą się one u mnie dużą popularnością.
alis944

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: alis944 »

Faktycznie, to ważna rzecz. W końcu jeśli zależy Wam na odpowiednim podejściu do tematu, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://yanko.com.pl/ i sprawdzić tego producenta. Jestem przekonany, że korzystając z jego produktów, będziecie w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z tym tematem znalezienia najlepszych opakowań, czy to foliowych, czy papierowych.
Wiośka

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Wiośka »

A ten sklep znacie https://przeprowadzkisklep.pl/produkt/f ... 0cm-x-50m/ ? U nas bez ich folii bąbelkowej ani rusz. Ale że prowadzimy działalność typowo wysyłkową to zamawiamy też od nich kartony i worki. Maja tak naprawde wszystko co niezbędne do nadania przesyłki w tym m.in. również taśmy. Mozna więc wszystko za jednym razem zamówić od nich i nie bawić się w zamówienia z różnych miejsc. Szczególnie że tutaj wszystko jest naprawde wysokiej jakości
Sławomir

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Sławomir »

Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/g ... erfood/191 , na której znajdziecie ofertę mojej ulubionej hurtowni opakowań i naczyń jednorazowych. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
jui8988

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: jui8988 »

Skoro mowa o opakowaniach, to na pewno ostatnio jest to dość gorący temat w gastronomii, ponieważ pojawiła się dyrektywa plastikowa. Na czym polega? O czym warto pamiętać? Ja nie ukrywam, że sporą pomoc można znaleźć na stronie https://horecaline.pl/dyrektywa-plastik ... oreca-b2b/ . Tam wszystkiego się dowiecie.
Tamara66

Re: Opakowania z hurtowni?

Post autor: Tamara66 »

Kwestia odpowiedniego pakowania towarów jest kluczowa dla utrzymania ich jakości. W branży piekarniczej, gdzie świeżość produktów jest priorytetem, wybór opakowania ma duże znaczenie. Specjaliści, tacy jak producent opakowań na chleb dostępny na https://www.efekt.eu/oferta/rozne , oferują szeroki wybór rozwiązań, które łączą estetykę z funkcjonalnością.
ODPOWIEDZ