ogrzewanie domu klimatyzacją

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Mirosław-82
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2022, 17:06

ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: Mirosław-82 »

Kto z was zdecydował się na ogrzewanie klimatyzatorem? Od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam, bo sporo znajomych poleca mi takie rozwiązanie z uwagi na efektywność, a dla mnie to jest tak naprawdę kluczowa kwestia. Przejrzałem sobie też już oferty niektórych firm od montażu, żeby się zorientować, ale chętnie poznam jeszcze wasze zdanie na ten temat.
shinyy

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: shinyy »

Ja to się zastanawiam , jak można zdobyć uprawnienia do montażu klimatyzatora i co pod tym kątem wielu specjalistów powie. Co jesteście w stanie mi powiedzieć? Co poradzicie? Jednak to dla mnie to ważna kwestia, ale nie za bardzo mam świadomość, kogo zapytać o to jednak bardziej.
dżastaaa

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: dżastaaa »

Jestem pewna, że wielu z was ma to do siebie, że nie do końca wie, jak to ma wyglądać, a jeszcze jeśli w grę wchodzą takie https://flamcogroup.com/pl/catalog/wezl ... s/g+c+view logotermy, to już całkiem nie wiem jak ogarnąć. Niemniej odpowiedni dostawcy pomogą.
popppy

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: popppy »

U mnie na przykład sporo spraw jest związanych z tym, jak mam w firmie zadbać o klimatyzację i jestem zdania, że warto powiedzieć, że rozwiązania kasetonowe są dla mnie dobrym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że również tak na to patrzycie. Może o tym pogadamy?
aśkaa

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: aśkaa »

Sama zastanawiam się nad tym by postawić na piecyk elektryczny do łazienki . Widziałam, że bardzo dużo osób zachwalało sobie tą ofertę i przede wszystkim co do urządzeń to działają one bez żadnych problemów.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: kasiunia »

Ogrzewanie domu klimatyzacją? - jak najbardziej jest to mozliwe .Nowoczesne systemy klimatyzacji mają wbudowaną funkcję grzania i jeśli potrzebujemy z jakiegoś powodu podnieść temperaturę w domu to jest to jak najbardziej możliwe. Otóż klimatyzacja ścienna z firmy noxa to urządzenie dedykowane osobom czy firmom, które myślą o chłodzeniu pomieszczeń perspektywicznie. Warto więc szukając takich rozwiązań wziąć pod uwagę właśnie produkt tej firmy.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: ramsaybolton »

Jeśli rozważacie zakup klimatyzatora, pompy ciepła lub wentylacji, to moim zdaniem bardzo dobrą ofertę na tego typu produkty posiada ta firma: https://www.noxa.pl/. Znajdziecie tam sprzęt o bardzo wydajnej i oszczędnej specyfikacji. Moim zdaniem warto sięgnąć do ich oferty.
karolinna

Re: ogrzewanie domu klimatyzacją

Post autor: karolinna »

Może warto zastanowić się nad urządzeniami jak klimatyzatory split jako potencjalną opcją? W ofercie tego sklepu znajdziesz urządzenia charakteryzujące się doskonałym wykonaniem i przede wszystkim wysoką efektywnością. Zakupy w tym miejscu mogą okazać się trafionym wyborem.
ODPOWIEDZ