Odszkodowanie za wypadek

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Brygida_91
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 11:23

Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Brygida_91 »

Cześć. Jakiś czas temu miałam dość poważny wypadek na drodze. Kilka dni musiałam poleżeć w szpitalu, ale wróciłam już do pełni sił. Mimo wszystko potrzebuję pomocy specjalisty, który zapewni mi wsparcie prawne w kwestii uzyskania odszkodowania. Do kogo powinnam się zgłosić?
Awatar użytkownika
Błażena-95
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 4:39

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Błażena-95 »

Serdecznie polecam firmę rzeczoznawcaonline.pl. Jeśli chodzi o odszkodowanie majątkowe po wypadku komunikacyjnym, to oferują pełną obsługę prawną. Są niesamowicie profesjonalni i jestem pewna, że Ci pomogą :)
Śnieżka

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Śnieżka »

Niezależnie od tego w jakim kraju, czy na jakim stanowisku pracujemy, każdy jest narażony na wypadek w pracy. W zależności od okoliczności zdarzenia może się okazać, że przysługuje nam prawo do ubiegania się o odszkodowanie. sprawa komplikuje się, gdy dochodzi do niego za granicą. Tu może pomóc https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -co-robic/
rótkowski

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: rótkowski »

O odszkodowanie należy walczyć, aczkolwiek nie na własną rękę. Najrozsądniej powierzyć te zadanie doświadczonemu fachowcowi, aby postępowanie mieć za sobą i czuć wsparcie. Dużej pomocy na tym polu udzielił mi https://adwokatkondorowski.pl/oferta/odszkodowania/ , dzięki któremu wspólnymi siłami rozpoczęliśmy walkę o należne odszkodowanie.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Odszkodowanie za wypadek

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,co sądzicie o staraniu się o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym w UK? Zalezy mi na tym,by znalezc dobrą polską firmę. Co sądzicie o tym https://insito-odszkodowania.uk/ ? Chętnie dowiem się więcej na ten temat, ponieważ sprawa dotyczy mojego przyjaciela i jest dosc pilna.
ODPOWIEDZ