Odświeżanie dachu

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Hieronim_66
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 0:14

Odświeżanie dachu

Post autor: Hieronim_66 »

Cześć. Zaplanowałem sobie, że jeszcze w tym roku odświeżę dach. Muszę nieco odnowić starą powłokę i zabezpieczyć ją przed korozją. Znajomy polecał mi fary od SiD Coating's. Niby są nieco droższe, ale ponoć najskuteczniejsze. Też tak sądzicie? Używaliście ich?
Awatar użytkownika
Polmira_62
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 15:03

Re: Odświeżanie dachu

Post autor: Polmira_62 »

Pewnie masz na myśli ANVI-DACH? Mąż używał tej farby, kiedy odświeżał nasz dach. To było kilka lat temu, a efekt utrzymuje się do tej pory, więc sam widzisz, jak wysoka jest skuteczność. Polecam, Mają też świetne odtłuszczacze!
Miśku

Re: Odświeżanie dachu

Post autor: Miśku »

A może wymiana pokrycia na nowe? Takie, które nie będzie zachodziło korozją? Nie wiem, czy opłacalne będzie zabezpieczanie tego, co aktualnie jest. Celuj w dobrej jakości materiały. Poszukaj może coś na stronie https://pokrycia.pl/ :) Nam się sprawdziła blacha trapezowa.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Odświeżanie dachu

Post autor: Eliza »

A co z konstrukcją dachową? Gdzie ją zamawialiście? Ja ostatnio widziałam ofertę firmy MG Dachy na stronie internetowej https://mgdachy.pl/ i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna... a Wy co o niej sądzicie? Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia?

pręt sześciokątny wymiary
ODPOWIEDZ