Odpowiednie ogłoszenia

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: fiolka99 »

Chcesz aby Twoje usługi lub produkty były dostępne w szerszym obiegu? Na pewno warto postawić na rozwiązania internetowe. Portal z ogłoszeniami https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje zapewnia takie możliwości. To niezwykle ważna kwestia, która wymaga przede wszystkim widoczność nawet na 100 miast w całej Polsce. To ogromna promocja, która pozwoli zyskać większą rozpoznawalność.
Awatar użytkownika
Init2wet
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:48

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: Init2wet »

bardzo praktyczne.
-
Okna PCV Producent
Awatar użytkownika
mes9200
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2020, 11:56

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: mes9200 »

Chętnie dowiem się, w jaki sposób wystawić odpowiednie ogłoszenie, ponieważ portal ogłoszeniowy już mam, kilka rzeczy do wystawienia również. Jestem bardzo ciekawy, jakie będzie zainteresowanie, bo kilka rzeczy z domu chciałbym się pozbyć po to, aby zrobić miejsce nowym. Mieliśmy mały remont i niektóre rzeczy do mieszkania już nie pasują.
goguś

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: goguś »

Przecież korzystając z takich portali jak portale ogłoszeniowe to jesteście w stanie znaleźć idealnie rozwiązania dla Was. Mi bardzo pomagają takie ogłoszenia, sami sprawdźcie, jak będzie u Was. Wystawiam i kupuję w takich miejscach


oglsozenia nowy sącz
Deręg64

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: Deręg64 »

A jak wystawić ogłoszenie dla salonu https://www.vox.pl/dip-salon-gniezno-sa ... ria-ps-179? Jest jakiś dobry przepis na reklamę takich miejsc lub wystawianie ogłoszeń usługi?
Poleśka

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: Poleśka »

Ja ostatnio wiele ciekawych ogłoszeń znalazłam z specjalizacją medyczną na https://pracalekarza.pl/specjalizacja/m ... -rodzinna/ . Z różnych regionów oferty, pracy, które na pewno zaciekawią wiele osób tak naprawdę w dziale medycyny, bo teraz wiele takich osób potrzebują do pracy.
Parówek

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: Parówek »

Właśnie też o tym słyszałam i zastanawiam się nad takim zmasowanym wstawieniem ogłoszeń o swoich towarach na przeróżne portale ogłoszeniowe https://ogloszeniawielkopolskie.pl. Nie tylko na te popularne, ale również pomniejsze. Myślę, że to może być bardzo dobry pomysł na zwiększenie kontaktu bezpośredniego z klientem.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Odpowiednie ogłoszenia

Post autor: eweran »

Teraz to wygoda, ponieważ jest wiele dobrych portali. Samemu można zamieścić ogłoszenie, lub znaleźć to czego się szuka. Są oferty z wielu kategorii. Nawet widziałem takie jak opiekunka do dziecka . Dobre jest też to, że są ogłoszenia z różnych miejsc w kraju.
ODPOWIEDZ