odpady komunalne

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 57
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:40

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Cześć, jaka firma odbiera od Was odpady komunalne Rzeszów?
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

To ja podrzucę kilka ciekawych informacji na temat segregowania odpadów https://esbud.pl/odpady-zielone-gdzie-je-wyrzucac/ . Ta kwestia powinna zainteresować zwłaszcza właścicieli domów jednorodzinnych oraz innych posesji.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: odpady komunalne

Post autor: malaga »

Ja coraz bardziej interesuje się tematem ekologii , dlatego interesuje mnie zagospodarowanie odpadów komunalnych . Zamiast te śmieci składować można je przetworzyć na nawóz i mieć kolejny pożytek z nich.
anuśka

Re: odpady komunalne

Post autor: anuśka »

My wywóz odpadów niebezpiecznych chcemy zlecić tej firmie https://www.wektorsc.eu/ Słyszałam na jej temat wiele pozytywnych opinii i chciałabym nawiązać z nią współprace.
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

malaga pisze: ↑29 lis 2020, 19:15 Ja coraz bardziej interesuje się tematem ekologii , dlatego interesuje mnie zagospodarowanie odpadów komunalnych . Zamiast te śmieci składować można je przetworzyć na nawóz i mieć kolejny pożytek z nich.
Na szczęście co raz więcej osób interesuje los naszej planety i stara się dbać o środowisko. Polecam artykuł https://esbud.pl/gospodarka-odpadami-i- ... plarniany/ . Ten mówi o efekcie cieplarnianym i jego skutkach. Ale znajdziesz tam również wiele informacji na temat segregowania odpadów czy ich recyklingu.
Daniel4321ł

Re: odpady komunalne

Post autor: Daniel4321ł »

Na odpady wynajmujemy specjalistyczne pojemniki na odpady. Ma o tych z oferty https://www.phu-impex.pl/ , służą nam należycie. Oczywiście można je także zakupić, ale ja jestem zwolennikiem wynajmu. No i najwazniejsze, w końcu mamy gdzie składować odpady, w zgodzie ze środowiskiem.
bartók

Re: odpady komunalne

Post autor: bartók »

Niektóre odpady wymagają specjalistycznego przerobu, rozdrabniania. Dlatego zgłosiłem się do http://www.hermex.pl/3-uslugi-przerobu-odpadow a oni w mgnieniu oka zrealizowali taką uslugę. Mielismy tego sporo, takze klopot nalezalo rozwiazac jak najszybciej. Wykonane!
kazimierz33332ą

Re: odpady komunalne

Post autor: kazimierz33332ą »

Na pewno tym wątkiem zainteresuje się bardzo dużo osób. Sam o tym wątku powiem bardzo dobremu znajomemu i on na pewno tym wątkiem bardzo się zainteresuje.
____________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: odpady komunalne

Post autor: Katarzyna78 »

Podczas spalania śmieci w domowych piecach powstają substancje szkodliwe dla ludzi i środowiska naturalnego. Należą do nich między innymi pyły powodujące zanieczyszczenie metalami ciężkimi, tlenek azotu, który uszkadza płuca czy tlenek węgla powodujący ból głowy, nudności oraz podwyższone tętno. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://esbud.pl/jak-i-gdzie-zglosic-palenie-smieci/ Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: odpady komunalne

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://wywozodpadowwroclaw.pl/
władek

Re: odpady komunalne

Post autor: władek »

Jeśli ktoś z Warszawy lub okolic potrzebuje firmy świadczącej usługi związane z wywozem odpadów to polecam skontaktować się z firmą Lekaro: https://lekaro.pl/oferta/odbior-odpadow-funkcjonalnych/ Zajmują się odbiorem i odpowiednią utylizacją różnego rodzaju odpadów, od gruzu przez surowce wtórne po odpady przemysłowe i komunalne. Wszelkie informacje można znaleźć na ich stronie, polecam się zorientować, bo naprawdę mają bardzo szeroką ofertę, z której będą mogły skorzystać osoby o najróżniejszych potrzebach.
ambaras

Re: odpady komunalne

Post autor: ambaras »

Jeśli masz pytanie dotyczące tego, gdzie umieścić odpady generowane podczas remontu, weź pod uwagę wynajem kontenerów łódź . Firma specjalizuje się w usuwaniu gruzu i recyklingu odpadów. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się śmieci bez uciążliwego odwożenia ich samodzielnie.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: odpady komunalne

Post autor: czarna »

A co z elektrośmieciami, które zalegają w firmie? Jak szybko się ich pozbyć? W sieci znalazłam namiar na firmę https://odbioryfirmowe.pl/ Dajcie znać, czy ktoś z was miał okazję korzystać już z ich pomocy?
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 547
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: odpady komunalne

Post autor: ramsaybolton »

Jeśli chodzi o utylizację e-odpadów, z pewnością najlepiej jest powierzyć to fachowcom. Słyszałem, że firma https://odbiorydomowe.pl/ oferuje profesjonalne usługi w tym zakresie, więc może warto się z nimi skontaktować. Na pewno znajdą dla ciebie odpowiedni termin.
ODPOWIEDZ