Odnowienie traktora

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Dave91
Posty: 27
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:44

Odnowienie traktora

Post autor: Dave91 »

Cześć. Ze względu na to, ze chce odnowić mój stray ciągnik a w zasadzie mojego dziadka szukam dobrej jakości szyb - chodzi dokładnie o traktor Massey Ferguson. Z boku jest szyba peknięta. myślę żeby w ogóle wymienić wszystko z kabiny. Jak myslicie, znajdę tutaj odpowiednie https://szyby-do-ciagnikow.pl
Grześ

Re: Odnowienie traktora

Post autor: Grześ »

A może zamiast odnawiać ciągnik i ciągle dokładać do jego napraw lepszym rozwiązaniem będzie jak wykorzystasz dopłaty unijne i kupisz nowy sprzęt. Na pewno będzie wydajniejszy i mniej awaryjny a o to chyba chodzi. W razie awarii masz darmowy serwis więc odpada ci kolejny problem z głowy.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Odnowienie traktora

Post autor: baranek »

Tak naprawdę niektóre maszyny rolnicze również przecież posiadają szyby i na pewno warto jest je wymienić. Ja najczęściej z takimi sprawami udaję się do serwisu http://autoszyby-wymiana.pl/ gdzie wiedzą w jak profesjonalny sposób można wymienić szybę. Co by nie mówić to jest ważna kwestia.
kórtka

Re: Odnowienie traktora

Post autor: kórtka »

A brałeś pod uwagę, żeby zakupić sprzęt jako nowy? Nie zawsze renowacja się opłaca. Wszelkie elementy tego typu miałem okazję zamówić z oferty https://www.agromarketwiewiecko.pl/masz ... nicze.html . Jakość tego typu absolutnie sprostała moim wymogom. Wykorzystujemy je dzień w dzień na naszym polu.
karolkiełski

Re: Odnowienie traktora

Post autor: karolkiełski »

Wiele prac przy ciągniku wykonuję samodzielnie oszczędzając na robociznach w okolicznych warsztatach. W części zamienne do swojego Zetora zaopatruję się w firmie Kunert gdzie mają duży wybór solidnych zamienników przez co w przypadku usterki mogę od razu zareagować i wykonać niezbędne naprawy.
łukaszkolar

Re: Odnowienie traktora

Post autor: łukaszkolar »

A nie myślałeś żeby kupić nowy ciągnik do gospodarstwa? Jest przecież polski producent Farmtrac który ma w ofercie dużo tańsze ciągniki od zagranicznej konkurencji? To sprawdzony, wydajny i bezawaryjny sprzęt, który świetnie się u mnie sprawdza, i to przy różnego rodzaju pracach. Profesjonalna firma.

Farmtrac z Mrągowa - polski producent ciągników rolniczych Farmtrac z Mrągowa - polski producent ciągników rolniczych Farmtrac z Mrągowa - polski producent ciągników rolniczych

jaki tynk zewnętrzny forum
ODPOWIEDZ