Nauka jazdy w Warszawie

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Wespazjan_81
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 11:57

Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Wespazjan_81 »

Niedługo planuję zapisać się na kurs na prawo jazdy w Warszawie, chociaż nie jestem jeszcze pewny co do wyboru szkoły. Mam na oku kilka ofert, ale chętnie dowiedziałbym się, którą auto szkołę wy polecacie? Wiadomo, że ważne jest dla mnie to, żeby mieć dobrego instruktora. Doradzicie?
ryśka

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: ryśka »

Właśnie ja robiłam prawo jazdy w https://autodrive.com.pl/ i powiem wam, że byłam bardzo mile zaskoczona. Instruktorzy pracują tutaj z bardzo dużym zaangażowaniem, widać, że chcą świetnie przygotować kursantów do egzaminów, więc jak najbardziej mogę polecić tą szkołę jazdy
poziomkowa

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: poziomkowa »

Jakoś niespecjalnie mam wrażenie, że można sobie sprawdzić samemu szkoły jazdy, dlatego czekam na Wasze podpowiedz. Dodam, że w Warszawie ta https://prosto.edu.pl/ szkoła jazdy jest polecana, ja sama nie wiem, czy warto się do niej zapisać. Podobno myślą nas poważnie, mają swoje jakieś klimatyczne rozwiązania, w sensie że skrojone na każdego i ja mam nadzieję, że to będzie dla Nas. Co wy na to ?
Emilek

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Emilek »

Jednym z ważniejszych aspektów przygotowania do egzaminu kat. C jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto zwrócić uwagę na doświadczenie instruktorów oraz opinie innych kursantów. Wskazówki dotyczące procesu zdobywania uprawnień znajdują się tutaj https://www.neoplan.com.pl/wymagania-i- ... tegorii-c/ i warto je przeanalizować.
ODPOWIEDZ