Mleka w proszku dla dzieci

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
farida_64
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2021, 21:21

Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: farida_64 »

Hejka. Jakich marek mleka w proszku dla dzieci są waszym zdaniem najlepsze? Ja miałam ostatnio okazję testować mleko początkowe przeciw ulewaniu Nuppi i myślę, że inne produkty też będą na mojej liście do wypróbowania. Super składy i dobra cena to dwie rzeczy, na które zwróciłam uwagę. Słyszałyście o Nuppi?
ręda55

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: ręda55 »

Ja swojemu maluszkowi daję hipp bio combiotik https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html sprawdza się, mały dobrze sie czuje, nie ma problemów z gazami, ulewaniem. To mleko ekologiczne, w tego typu produktach sa duzo bardziej restrykcyjne normy produkcji.
Małka

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: Małka »

Z mlekiem modyfikowanym jest tak, że to kwestia indywidualna. Sama też nie wiedziałam jakie kupić po przejściu na mm po kp i sporo mam mówiło, żeby spróbować HiPPa, bo jest najbliższe mleku matki. I sprawdziło się u nas, bez problemów brzuszkowych typu ulewanie czy kolki i wzdęcia.
Późno

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: Późno »

ręda55 pisze: ↑23 mar 2021, 16:57 Ja swojemu maluszkowi daję hipp bio combiotik https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html sprawdza się, mały dobrze sie czuje, nie ma problemów z gazami, ulewaniem. To mleko ekologiczne, w tego typu produktach sa duzo bardziej restrykcyjne normy produkcji.
O, dzięki za polecenie tej stronki, bo nie znałam jej wcześniej, a też karmię mojego maluszka mlekiem Hipp (mega się cieszę, że na nie trafiłam, bo mały zareagował bardzo dobrze)
ODPOWIEDZ