Malowanie proszkowe Śląsk

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
tyberiusz_74
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 0:33

Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: tyberiusz_74 »

Cześć. Znacie może kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się malowaniem proszkowym? Jakąś firmę ze Śląska? Byłbym wdzięczny za polecenie mi fachowców.
Awatar użytkownika
mirod_85
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 0:12

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: mirod_85 »

Najlepiej będzie skorzystać z oferty firmy ROBART, bo w malowaniu proszkowym nie mają sobie równych. Zresztą świetnie radzą sobie też z cynkowaniem ogniowym i śrutowaniem. Prawdziwi profesjonaliści dotrzymujący terminów ;)
kafar
Posty: 199
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: kafar »

Zobaczcie sobie koniecznie na ofertę https://gelp.pl/ . Firma z południa Polski, rodzinna lakiernia od 1992 roku działają nieprzerwanie. Mnóstwo udanych realizacji na koncie, można im powierzyć malowanie ogrodzeń, balustrad, części samochodowych, metalowych regałów i wiele wiele innych. Jakość wykonania zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
kubuś0333

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: kubuś0333 »

Jeżeli zastanawiacie się komu zlecić piaskowanie i lakierowanie proszkowe, to ułatwię wybór. Zapoznajcie się z ofertą http://www.merametal.pl/lakierowanie-pr ... cyjne.html Są najlepsi w swoim fachu. Korzystałam juz kilka razy z ich usług. Bardzo dobre i wysoko jakościowe usługi.
Kółko

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Kółko »

Jak dla mnie, to warto sprawdzić tę lakiernię proszkową https://gelp.pl która zajmuje się tego typu usługami od dłuższego czasu i ma spore doświadczenie w tego typu usługach. Przyznam szczerze, że znajomy mi ich polecił i nie żałuję, że skorzystalem z ich usług.
piką

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: piką »

Zawsze staram się zostawić samochód w dobrym miejscu, w którym terminy nie sa odległe, ale też jednocześnie ekipa ma spore doświadczenie w zakresie blacharki. Ja wam polecam z całego serca firmę https://centrumwroclaw.pl/vw/blacharnia-i-lakiernia/ , geniusze, fajnie wszystko maskują, lubię tam wracać z problemami lakierniczymi :)
Sawałak

Re: Malowanie proszkowe Śląsk

Post autor: Sawałak »

Jeśli szukasz kogoś do większego zlecenia, to warto rozejrzeć się nawet po całej Polsce. Są firmy jak ta https://colorex.pl/ , które działają kompleksowo. I oprócz samego malowania proszkowego mogą Ci pomóc w frezowaniu czy spawaniu, zgrzewaniu. Bardzo kompetentna firma znająca się na rzeczy.
ODPOWIEDZ