Malowanie ogrodzenia

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
korneli-75
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 12:49

Malowanie ogrodzenia

Post autor: korneli-75 »

Cześć. Jakiego środka polecacie użyć do pomalowania metalowego ogrodzenia? Chcę na pewno zabezpieczyć je przed rdzewieniem, więc zależy mi też na dobrej jakości farbie.
Awatar użytkownika
lea91
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 1:30

Re: Malowanie ogrodzenia

Post autor: lea91 »

Poczytaj sobie o produktach SiD Coating's. My z mężem malowaliśmy ich farbami zarówno ogrodzenie, jak i dach i efekt jest fantastyczny. Kosztują nieco więcej niż standardowy podkład, ale na o wiele dłużej starczają.
Liśki

Re: Malowanie ogrodzenia

Post autor: Liśki »

lea91 pisze: ↑21 paź 2020, 19:15 Poczytaj sobie o produktach SiD Coating's. My z mężem malowaliśmy ich farbami zarówno ogrodzenie, jak i dach i efekt jest fantastyczny. Kosztują nieco więcej niż standardowy podkład, ale na o wiele dłużej starczają.
U nas też było ostatnio malowanie ogrodzenia, ale w przypadku dachu zdecydowaliśmy się na wymianę. Zawsze to lepiej i bezpieczniej, a znaleźliśmy akurat tanie pokrycie na stronie https://pokrycia.pl/, także możemy polecić.

wc kompakt narożny
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 83
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Malowanie ogrodzenia

Post autor: Mriolka »

Na pewno takie ogrodzenie trzeba dobrze przygotować - oczyścić z rdzy, odtłuścić, tak żeby farba dobrze się go trzymała. Kupujcie też odpowiednie, specjalistyczne farby do ogrodzeń, to również jest bardzo ważne. Ja w tym roku już zamierzam wymienić na nowe, ile razy można odrestaurowywać ogrodzenie. Znalazłam tak na stronie https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-panelowe bardzo fajne ogrodzenia, też w dobrych cenach. Może warto pomyśleć właśnie o już poważniejszym kroku?
ODPOWIEDZ