Leasing na fotowoltaikę

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Koleś

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Koleś »

Posiadam nieduży warsztat samochodowy i zastanawiam się nad tym, by założyć w nim panele fotowoltaiczne. Jednak chciałbym je sfinansować z leasingu. Znacie firmę, która posiada dobrą ofertę leasingową na taki cel? Z góry bardzo wam dziękuje z każdą odpowiedz ;)
Łukasz

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Łukasz »

Moim zdaniem, bardzo dobrze robisz, że chcesz zainwestować w panele fotowoltaiczne. Jeśli chodzi o leasing na ten cel, to polecam ich ofertę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. W przypadku leasingu wkład własny powinien wynosić 10% do 50000, 15% do 100000 i 20% do 150 000.
Rafał91

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Rafał91 »

Ta firma ma bardzo ciekawą ofertę. Również rozglądam się za leasingiem lub kredytem na panele fotowoltaiczne dla swojej firmy. Jeszcze nie jestem na 100% zdecydowany ale chyba już nie ma co zwlekać. Zwłaszcza, że rachunki za prąd nie będą mniejsze, a raczej o wiele większe.
Michał

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Michał »

Czyli cały proces, przebiega przez tą stronę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? Bardzo ciekawe. Widzę, że taki kredyt na fotowoltaikę ma bardzo dużo plusów. Szczególnie podoba mi się to, że nie potrzebuje wkładu własnego przy kredycie dla osób fizycznych.
Łucznik

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Łucznik »

Michał pisze: ↑27 sie 2021, 21:41 Czyli cały proces, przebiega przez tą stronę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie? Bardzo ciekawe. Widzę, że taki kredyt na fotowoltaikę ma bardzo dużo plusów. Szczególnie podoba mi się to, że nie potrzebuje wkładu własnego przy kredycie dla osób fizycznych.
Tak, cały proces przebiega online. Na początku wypełniasz wniosek, następnie czekasz na decyzje parę minut, później zatwierdzasz umowę poprzez przelew, a na końcu oszczędzasz na rachunkach ;) Wydaje mi się, że nie ma prostszej drogi do własnej elektrowni ;)
Mąrg

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Mąrg »

Są bardzod dobre i doświadczone firmy, które specjalizują się w dostarczaniu paneli fotowoltaicznych. Polecam tu kontakt z firmą Hymon, szczegóły pod linkiem https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-warszawa/. Od nich instalacje są po prostu skuteczne, funkcjonalne i bezpieczne. To daje bardzo dobry efekt dla klientów
ODPOWIEDZ