Kto do oprysków na kleszcze?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Nasif
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 23:27

Kto do oprysków na kleszcze?

Post autor: Nasif »

Witam.
Wiecie może, jaka firma z Warszawy lub okolic oferuje usługi oprysków na kleszcze? Potrzebna mi pomoc fachowca, bo domowe sposoby nie działają, a w moim ogrodzie aż roi się od tych owadów.
Awatar użytkownika
Maryla_67
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 5:39

Re: Kto do oprysków na kleszcze?

Post autor: Maryla_67 »

Mogę polecić firmę bijkomara.pl. Już trzeci sezon korzystam z ich pomocy, bo stosują naprawdę skuteczne metody. Poza tym używają atestowanych preparatów, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Sama usługa jest niedroga, a pozwala odetchnąć z ulgą.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2020, 9:10

Re: Kto do oprysków na kleszcze?

Post autor: farah557 »

Opryski na kleszcze można kupić w większości sklepów ogrodniczych, również w Internecie. Z swojej stronę mogę polecić Sklep Dla Ogrodu, gdzie często się zaopatruję. Teraz mają super ofertę na przeróżne cebulki kwiatowe https://sklepdlaogrodu.pl/cebulki-kwiatowe :)
dzień

Re: Kto do oprysków na kleszcze?

Post autor: dzień »

A robi się na nie opryski? Ja to nawet nie wiedziałam o tym i wydaje mi się, że rozwiązanie tego rodzaju jest przede wszystkim nieprzyjazne roślinom. Ale może się mylę? Może to naturalny oprysk? Ja będę miała na całym ogrodzie trawnik i to mi nie będzie potrzebne, ale taki robot https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-tra ... clip-225-s owszem.
ODPOWIEDZ