Kto do malowania proszkowego?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
sandra1978
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 13:42

Kto do malowania proszkowego?

Post autor: sandra1978 »

Jaką firmę ze Śląska polecacie, która specjalizuje się malowaniu proszkowym? Nie mogę znaleźć żądnej ciekawej oferty w internecie.
Awatar użytkownika
laila
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 23:52

Re: Kto do malowania proszkowego?

Post autor: laila »

Ja zdecydowanie polecam robart.slask.pl. Też zleciłam im malowanie proszkowe i byłam bardzo zadowolona. Wszystko ładnie pokryte farbą, bez zacieków i prześwitów. Ta firma oferuje też cynkowanie ogniowe i piaskowanie różnych elementów. Widać, że znają się na swojej robocie :)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Kto do malowania proszkowego?

Post autor: Katarzyna78 »

Jeśli chodzi o piaskowanie, to na pewno warto zaopatrzyć się też w najlepszy możliwy sprzęt ochronny, dzięki któremu będziecie mogli bezpiecznie oddawać się oczyszczaniu poszczególnym elementom. W tym celu, polecam zajrzeć i przeczytać artykuł https://majster-zrob-to-sam.pl/jakie-za ... askowania/, gdzie dowiecie się jakie zastosowanie mają hełmy do piaskowania.
bórak

Re: Kto do malowania proszkowego?

Post autor: bórak »

Zdecydowanie FASADA88 , którym od bardzo dawna powierzam malowanie proszkowe . W swojej dziedzinie są oni absolutnymi specjalistami a tego typu jakość usług absolutnie sprostała moim wymaganiom. Powierzchnie metalu zawsze są należycie pokryte farbą a także są odporne na ewentualną korozję. Skup się na tym i Ty! Czasami malowanie proszkowe może zostać zrealizowane w nieprofesjonalny sposób, także koniecznie miej na uwadze, komu powierzyć takie zadanie.
ODPOWIEDZ