Jak znaleźć fachowców od AGD?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Łukasz80
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 18:29

Jak znaleźć fachowców od AGD?

Post autor: Łukasz80 »

Czy wy też macie wrażenie, że coraz mniej jest tak zwanych złotych rączek? Niedawno szukałem firmy oferującej takie usługi jak naprawa piecyków gazowych w Krakowie i muszę przyznać, że niełatwo było mi znaleźć kogoś godnego zaufania, ale udało się. Jak myślicie, na co powinno się zwracać uwagę w przypadku takich firm?
kafar
Posty: 184
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Jak znaleźć fachowców od AGD?

Post autor: kafar »

A od lodówek wiecie? mojej mamie się właśnie popsuła. I tak sam nie wiem czy zamawiać fachowca czy rozglądać się za nowym sprzętem. Na https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... pic-.bhtml widzę polecane modele, mama ma taką z dwoma agregatami i teraz też taki właśnie model by chciała. Sprawdza się u niej, nie zawsze korzysta z zamrażalki dlatego może sobie wtedy wygodnie ją wyłączyć a lodówka dalej chodzi.
Awatar użytkownika
karolkowal
Posty: 77
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:30

Re: Jak znaleźć fachowców od AGD?

Post autor: karolkowal »

Ja uważam że nie warto naprawiać takich sprzętów, bo to i tak za chwilę zepsuje się coś innego. Może warto raz ale porządnie zainwestować w lepszy sprzęt AGD? Czytam taki blog http://www.google.sr/url?q=http://agdchrosciel.pl/ dla restauratorów i mają tam fajne propozycje nie tylko do kuchni.
ODPOWIEDZ