Doradztwo kredytowe Łódź

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Halina-63
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 13:39

Doradztwo kredytowe Łódź

Post autor: Halina-63 »

Cześć. Jestem w naglącej potrzebie i muszę wziąć kredyt. Przydałaby mi się pomoc jakiegoś doświadczonego doradcy kredytowego. Kogo z Łodzi możecie polecić?
Awatar użytkownika
stoisława1991
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 8:21

Re: Doradztwo kredytowe Łódź

Post autor: stoisława1991 »

Ja korzystałam z pomocy czasnakredyt.pl i faktycznie udało im się znaleźć dla mnie najkorzystniejszą ofertę bez ukrytych kosztów i innych kruczków. W dodatku zajęli się wszystkimi formalnościami, więc niczym nie musiałam się martwić. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Doradztwo kredytowe Łódź

Post autor: malaga »

W łodzi nikogo nie znam, ale mam namiar na sprawdzonych doradców z Warszawy https://www.boldinvest.pl/ . Polecam ich, bo siostra korzystała i sobie chwali. Bardzo sympatyczna współpraca i bez problemu dostała niski kredyt
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Doradztwo kredytowe Łódź

Post autor: listu »

jak najbardziej aasa polecam, tam dostałam czarno na białym prawdziwe koszty i wyliczenie, nie że kręcą i potem co innego wychodzi... potrzebny był tylko dowód i wszystko online ogarnęłam przez ich strone, umowa też internetowo podpisywana i tak w zasadzie to bez wychodzenia z domu można kasę załatwić w kilka godzin
Luśkala

Re: Doradztwo kredytowe Łódź

Post autor: Luśkala »

Zawsze dobrze jest skorzystać z doradztwa finansowego ,bez względu na to jaki bierzemy kredyt. Ja skorzystałam biorąc kredyt hipoteczny Warszawa Doradzono nam z mężem jaki bank będzie najodpowiedniejszy, wybrano nam taki w którym będziemy mieć najbardziej korzystne raty. Warto skorzystać z takiego doradztwa.
ODPOWIEDZ