Dom - budowa czy kupno?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
tulimierz1975
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 13:45

Dom - budowa czy kupno?

Post autor: tulimierz1975 »

Cześć forumowicze, mam do was pytanie i jestem bardzo ciekawy odpowiedzi ;)
Wolelibyście kupić czy samodzielnie wybudować dom? Ja obecnie przeglądam domy na sprzedaż w Świdnicy, bo doszedłem do wniosku, że brak mi czasu na budowę, która nie dość że zajmuje go sporo to i w ostatnim czasie materiały budowlane i wykończeniowe dość mocno zdrożały. Zapraszam do dyskusji!
jessie09

Re: Dom - budowa czy kupno?

Post autor: jessie09 »

A kojarzycie stronę rastool.pl? Tak pytam, ponieważ tam możecie kupić najróżniejsze narzędzia, sprzęty, które zapewne się wam przydadzą przy pracach remontowych, jak wykończeniowych. Nawet znajdziecie artykuły przykładowo, które najlepsze wiertło do metalu?
łobuziaraa

Re: Dom - budowa czy kupno?

Post autor: łobuziaraa »

Jeśli mam być szczera, to ja w sumie nie mam pewności, co zrobić. No wiecie, to jest coś sensownego, jeśli się buduje, ale dziś przy takich cenach materałów, to takie https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-drewniana-wariant-d domki o wiele łatwiej budować. A co dopiero z zakupem... Mnie jedno i drugie blokuje na przykład.
bastix

Re: Dom - budowa czy kupno?

Post autor: bastix »

U nas na pewno będzie budowa, ale prawdę mówiąc, ja sama nie mam pojęcia, co zrobić. Widzicie, zainteresowała mnie folia w płynie opinie na jej temat chciałabym poznać. Dlatego może warto sobie w tym kontekście porozmawiać? Może to jest dla nas wartościowe? Co wy na to?
ODPOWIEDZ