dobra kancelaria prawna Gdańsk

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Michaś

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Michaś »

Tak jak w temacie, poszukuje dobrej kancelarii w Gdańsku, która ma doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Czuje, że moja "jeszcze" żona będzie próbowała mnie oczernić na sali sądowej, więc muszę się do tego odpowiednio przygotować. Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary.
bałtek

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: bałtek »

Muszę przyznać, że znalezienie tego typu kancelarii wcale nie jest proste. Koniecznie przejrzyj sobie wpisy na forach oraz opinie o kancelariach, zanim podejmiesz decyzję. Wydaje mi się, że odpowiednią kancelarię znajdziesz dzięki skrupulatności i zasadom, takim jak: sprawdzanie doświadczenia i opinii danej kancelarii.
Kaśka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Kaśka »

Wiesz co, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym zakresie, natomiast wiem, że rozwód nie jest niczym przyjemnym - nawet jeśli oznacza to uwolnienie się od toksycznego związku. Trzeba mieć w sobie ogrom cierpliwości i siły, żeby przejść przez to z podniesioną głową. Trzymam za was kciuki, ponieważ wiem, że ciężko to wszystko przetrwać.
żmija

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: żmija »

Rozwód to naprawdę bardzo trudne doświadczenie, ale pamiętajcie, że jak już przez nie przejdziecie, to będziecie o wiele silniejszymi kobietami. Jeśli chodzi o kancelarię, to wiesz co, sprawdź sobie ofertę tego mecenasa http://www.mindykowski.pl/ Z tego co wiem, ma on ogromną wiedzę w tematyce rozwodów.
ODPOWIEDZ