dezynfekcja powierzchni

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

dezynfekcja powierzchni

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://insiemepolska.pl/sprzatanie.php
ańk

Re: dezynfekcja powierzchni

Post autor: ańk »

U nas oczywiście dezynfekcja powierzchni odbywa się regularnie. Mamy sklep, więc przychodzą do nas klienci, zatem musimy jakość ich oraz samych siebie chronić. Oprócz dezynfekcji stosujemy jeszcze maseczki oraz mamy specjalne osłony antywirusowe z plexi, które oddzielają naszych pracowników od klientów. Te osłony zamawialiśmy na wymiar, od dobrego producenta https://www.aplex-sc.pl/oferta/produkty-na-zamowienie Aplex z Rzgowa. Ich oferta jest kompleksowa, mają świetnej jakości produkty, zlecenie zrealizowali w ustalonym wcześniej terminie i w dobrej cenie, zdecydowanie ich polecam.

półki narożne z regipsu
eań

Re: dezynfekcja powierzchni

Post autor: eań »

My do dezynfekcji całego biura, nie tylko powierzchni użytkowe, ale też samego powietrza, używamy ozonatora KILLVIR, który kupiliśmy od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... -ozonator/ z Gdyni. Ozon jest gazem, który doskonale dezynfekuje wszystkie powierzchnie, szybko się rozpada, nie jest nieprzyjemny jak chlor, po jego użyciu powietrze jest odświeżone, jak po burzy, w takich warunkach można dobrze pracować :). Sprzęt działa nam bardzo dobrze, nie psuje się, jest świetnej jakości, polecam.

crosman c11 opinie
woniśka

Re: dezynfekcja powierzchni

Post autor: woniśka »

Ja też nie rozstaje się w zasadzie z płynem do dezynfekcji oraz z maseczką chirurgiczną. Jak każdy z Was mam wiele obaw i staram się unikać zagrożenia zakażeniem jak tylko jest to możliwe. Dobrze jest w ogóle mieć wiedzę na temat tego jak zachowują się tego typu wirusy https://holsamed.pl/wirusy-czym-sa-jak- ... -zarazamy/. niewiedza w tym temacie to też większe zagrożenie więc warto mieć tego świadomość.
ODPOWIEDZ