Centrum opieki dla seniorów

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Kasjusz1960
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:30

Centrum opieki dla seniorów

Post autor: Kasjusz1960 »

Wiecie coś na temat domu opieki Familia w Łodzi? Potrzebuję znaleźć opinie na temat tej placówki, zanim zdecyduję się znaleźć tam miejsca dla mojego chorego wuja.
Awatar użytkownika
Annasz
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 22:01

Re: Centrum opieki dla seniorów

Post autor: Annasz »

Jeśli chodzi o Familię, to ja mam pozytywną opinię na temat tego miejsca. Seniorzy, którzy tam mieszkają, mają zapewnioną kompleksową opiekę, bardzo dba się o ich zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Atmosfera jest ciepła i rodzinna. To jedna z lepszych tego typu placówek.
Łukaszzz09

Re: Centrum opieki dla seniorów

Post autor: Łukaszzz09 »

W starszym wieku seniorzy niestety często potrzebują specjalistycznej opieki a takiej nie jesteśmy w stanie zapewnić w domowych warunkach. Gdyby ktoś z Was był z Nowego Dworu Mazowieckiego to wiem, że tam jest bardzo dobra placówka "Dom Rodzinny". Poczytajcie sobie, tam naprawdę dobrze dbają o seniorów.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Centrum opieki dla seniorów

Post autor: lasend »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat, polecam przeczytać artykuł https://psychologia-solutio.pl/psychoterapia-poznan/
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Centrum opieki dla seniorów

Post autor: fiolka99 »

Ważne jest aby stawiać na funkcjonowanie seniorów na jak najwyższym poziomie. To co ma kolosalne znaczenie to przede wszystkim wygoda i dopasowanie do ich potrzeb i okoliczności. Dlatego też pomocny może okazać się aparat słuchowy przy różnych problemach ze słuchem, który umożliwi wygodniejsze działania i znacznie podniesie komfort życia.
ODPOWIEDZ