BHP

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

BHP

Post autor: fiolka99 »

Każda firma budowlana, monterska czy związana z naprawami ma swoje zasady BHP. To ważne aby zadbać w nich także o kwestie stroju, które nie są już tak oczywiste. Polecam zatem zapoznać się z propozycjami od http://levelsc.pl/rekawice-monterskie/ na rękawice monterskie. Charakteryzują się wysoką ochroną, a także dobrym dopasowaniem do różnych potrzeb.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: BHP

Post autor: ramsaybolton »

Jeśli posiadasz magazyn to musisz zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracy. Nie mówię żeby tylko robić szkolenia ale odpowiednio wyposażyć magazyn w potrzebne artykuły jak odzież robocza właśnie. Polecam się zapoznać z ofertą https://blog-glovex.pl/ gdzie znajdziesz wszystko co potrzeba z BHP łącznie z blogiem tematycznym. Na pewno się przyda zarówno ich oferta jak i porady
Elżbietka

Re: BHP

Post autor: Elżbietka »

Kwestia bhp w każdej firmie jest kluczowa, żeby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych czynności. Dlatego przede wszystkim trzeba zadbać o odzież ochronną. Można ją znaleźć na przykład w sklepie gabi bhp. Można tam zakupić kompletne wyposażenie, w zależności od charakteru wykonywanej pracy i grożących niebezpieczeństw.
Panna.Ć

Re: BHP

Post autor: Panna.Ć »

U nas w firmie np. nie ma szkoleniowca, ale od czego jest outsourcing bhp. Warszawa na całe szczęście ma fajną i zgraną ekipę http://www.bhpdlaciebie.eu/outsourcing.html która lubi to co robi. U mnie dopiero od kiedy oni zaczęli prowadzić szkolenia w końcu jest na nich cisza i ludzie słuchają z zaciekawienie.

ortyl marszałkiem
Rożynek

Re: BHP

Post autor: Rożynek »

W naszej firmie kwestie BHP są naprawdę ważne, bo łatwo o jakieś nieszczęście. Dlatego pracownicy mają zapewniony odpowiedni sprzęt, ubiór, a wszystko jest pooznaczane w sposób widoczny i zgodny z przepisami. Sklepów z artykułami BHP jest bardzo dużo, ale my zaopatrujemy się w https://www.egsystem-sklep.pl/ bo mają naprawdę wszystko i to w konkurencyjnych cenach.

intel widi aplikacja
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: BHP

Post autor: baranek »

Kiedy faktycznie zależy nam na wdrożeniu dobrych praktyk z BHP to moim zdaniem warto skupić się na bezpieczeństwie pracy. Jak czytałem na stronie https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty ... eczeniowe/ to jestem zdania, ze maty antyzmęczeniowe to jest jak najbardziej bardzo ciekawe rozwiązanie w każdej firmie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
żarek

Re: BHP

Post autor: żarek »

Jeśli pracujecie na zewnątrz w zimie to wiecie jak bywa to uciążliwe, bywa zimno, deszczowo. Ja sobie kupiłem kurtkę milwaukee podgrzewaną. Bardzo jestem z tego zakupu zadowolony. Akumulatory mogę używać z moich elektronarzędzi i długo można grzać na nich.
joluś

Re: BHP

Post autor: joluś »

Warto żeby taka odzież miała odblaski, jeśli nie ma można kupić specjalne taśmy odblaskowe do naszywania http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... aszywania/ i wyposażyć je samemu. Dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych. Wszystkiego dobrego!
krówka43

Re: BHP

Post autor: krówka43 »

Jak u was wyglądają szkolenia bhp w firmie? U nas ostatnio prowadzone są przez firme https://www.tbf.pl/ szkolenia ppoż warszawa . Prowadzicie u siebie coś takiego?
Piterwikś

Re: BHP

Post autor: Piterwikś »

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest najważniejsze, dlatego warto odpowiednio się zaopatrzyć. Mogę polecić profesjonalny sklep bhp w Bydgoszczy. Można tam znaleźć odzież roboczą, gaśnicę i inne akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo.
Martuś77

Re: BHP

Post autor: Martuś77 »

Interesuje mnie producent taśm uszczelniających i odblaskowych. Czy znacie jakieś dobre firmy, które działają w tym zakresie? Ostatnio znalazłam firmę Loxy. Posiadają szeroki zakres usług. Czy ktoś korzystał z ich usług? Czekam na wasze opinie http://loxy.pl/
ODPOWIEDZ