Sklep z zabawkami - Namileo

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Jaś

Sklep z zabawkami - Namileo

Post autor: Jaś »

Cześć!

Chciałbym wszystkim forumowiczom polecić nowy sklep z oryginalnymi zabawkami Namileo.com. Znajdują się tam zabawki dostosowane do konkretnego zawodu, który w przyszłości chciałoby wykonywać dziecko. Super sprawa i jest to całkowita nowość. Rodzice mogą tam znaleźć m.in. zabawki dla młodych policjantów, strażaków, pielęgniarek, fryzjerek i wiele więcej! Ceny są bardzo przyjazne, podobnie jak obsługa sklepu, która mega doradzi w każdej kwestii. Serdecznie polecam i zapraszam do zakupów!
Czerń

Re: Sklep z zabawkami - Namileo

Post autor: Czerń »

Nie znam akurat tego. My na Święta zaopatrywaliśmy się tu https://fajne-zabawki.pl/. Są to przeróżne zabawki. Znajdziecie tu upominki dla maluchów (piankowe maty i zabawki) oraz cos dla tych starszych, którzy nadal lubią się poszaleć np pojazdy rc zdalnie sterowane - idealne do zabaw na podwórku lub w parku https://fajne-zabawki.pl/products/73610-zabawki-rc.
Żabcia

Re: Sklep z zabawkami - Namileo

Post autor: Żabcia »

Dzięki za polecenie sklepu zajrzę do niego na pewno. Też mam fajny sklep do polecenia https://www.efernando.pl/. Kupiliśmy w nim spersonalizowaną lampkę nocną z imieniem naszej córki Wiktorii. A i mają również meble do pokoju dziecięcego gdybyście czegoś szukali
ODPOWIEDZ