Laweta całodobowa?

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
mieszko-87
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 10:10

Laweta całodobowa?

Post autor: mieszko-87 »

Komu z was w swojej motoryzacyjnej karierze potrzebna była całodobowa laweta? Mnie zdarzyło się to kilka razy, ale wiąże się to z pracą zawodową. Na szczęście nigdy nie zawiodłem się na pomocy drogowej, więc sprawy szybko i sprawnie wróciły na swój tor. Też macie pozytywne doświadczenia z tego typu fachowcami?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Laweta całodobowa?

Post autor: Eliza »

Jeśli natomiast ktoś z Was potrzebowałby takiej lawety i holowania z Niemiec, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://holowanie.zgorzelec.pl. Jak widać firma ta oferuje takie właśnie usługi 24 godziny na dobę ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
kiźa

Re: Laweta całodobowa?

Post autor: kiźa »

Jeśli o całodobową lawetę chodzi to ja korzystałam na terenie województwa śląskiego z tej firmy https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-bytom/ . Bardzo zależało mi na czasie a oni byli najbliżej. Panowie podjechali pod wskazany przeze mnie adres po czym szybko i sprawnie przetransportowali je do zaprzyjaźnionego mechanika. Zapisałam sobie namiar na nich, bo tak naprawdę nie wiadomo kiedy znowu może okazać się potrzebny.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Laweta całodobowa?

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://serwisgum.eu/
ODPOWIEDZ