Suknie ślubne Lublin

Opowiadamy o modzie, dyskutujemy zarówno o nowych trendach, jak i klasykach. Inspiracje, porady, pomysły, informacje o dobrych ofertach, sklepach z ubraniami i polecanych producentach odzieży.
Awatar użytkownika
Adela_82
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 7:51

Suknie ślubne Lublin

Post autor: Adela_82 »

Cześć :) W przyszłym roku mam zaplanowany ślub i wesele, ale już powoli rozglądam się za suknią. Podpowiecie mi, jaki salon mody ślubnej w Lublinie warto odwiedzić? Jak na razie bardzo spodobała mi się oferta suknieluisa.pl. Znacie?
Awatar użytkownika
Tessa1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 21:36

Re: Suknie ślubne Lublin

Post autor: Tessa1983 »

Według mnie Luisa to najlepszy salon sukni ślubnych w Lublinie. Szyli moją kreację i wykonali ją dokładnie tak, jak tego oczekiwałam. Bardziej zadowolona chyba nie mogłabym być. Mają też konkurencyjne ceny, co dla wielu Panien Młodych jest równie istotne.
kuć

Re: Suknie ślubne Lublin

Post autor: kuć »

A no pewnie, że to jest ważne, nie ma co o tym zapominać. Ja jednak wam powiem, że muszę się martwić nie tylko suknią, ale i tym, u kogo zimowa sesja ślubna będzie najlepsza. Nie do końca udało mi się jednego fotografa namówić na zdjęcia, a i tak potem okazało się, że to raczej ktoś średnich umiejętności. To może Wy mi coś podpowiecie?
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 83
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Suknie ślubne Lublin

Post autor: Mriolka »

Suknie ślubną warto znacznie wcześniej zamówić, tu nie raz czeka się i ponad pół roku niestety. Myślę, że tu też fotobudka od http://fotobudazwooda.pl powinna fajnie się sprawdzić. Na pewno ta drewniana fotobudka spodoba się zarówno wam jak i waszym gościom.
ODPOWIEDZ