Niskie buty na ślub?

Opowiadamy o modzie, dyskutujemy zarówno o nowych trendach, jak i klasykach. Inspiracje, porady, pomysły, informacje o dobrych ofertach, sklepach z ubraniami i polecanych producentach odzieży.
Awatar użytkownika
judyta-76
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 23:28

Niskie buty na ślub?

Post autor: judyta-76 »

Dziewczyny, czy założyłybyście buty ślubne na niskim obcasie na swoją ceremonię? Według mnie niekoniecznie muszą to być szpilki, przecież nie każdej kobiecie w takich butach jest wygodnie, prawda? Dla mnie najważniejszym aspektem jest komfort, a dla was?
Renataa5

Re: Niskie buty na ślub?

Post autor: Renataa5 »

Jeżeli nie czujemy się dobrze na szpilkach, nie widzę sensu aby specjalnie się w nich męczyć, bo tak wypada:) Zresztą dzisiaj i płaskich butków weselnych na naszym rynku nie brakuje. Co zaś tyczy się zakupu sukienki ślubnej, zanim jeszcze przystąpimy do przymiarek, musimy zakupić buty. Bądź co bądź cudowne kreacje ślubne znajdziemy m.in. na https://suknieboho.pl/suknie-slubne-tuchola/ . Cechuje je najwyższa jakość wykonania, fajna stylistyka, a także różnorodna kolorystyka. Na pewno każdy znajdzie tutaj masę ciekawych propozycji dla siebie, mówiąc każdy, mam tutaj na myśli oczywiście przyszłe panny młode.
ODPOWIEDZ