Skup plastiku

Wątek dla prawdziwych kinomaniaków. Recenzujemy filmy, polecamy kina, dzielimy się przemyśleniami odnośnie wystąpień aktorów.
Paś4

Skup plastiku

Post autor: Paś4 »

Czy skup plastiku to dobra opcja dla osób, które mają nieco do wyrzucenia, jeśli chodzi o tworzywa sztuczne ze starych samochodów? Mam do wywalenia między innymi zderzaki i nie sądzę, że można je tak po prostu wyrzucić do śmietnika.Czy skup plastiku to dobra opcja dla osób, które mają nieco do wyrzucenia, jeśli chodzi o tworzywa sztuczne ze starych samochodów? Mam do wywalenia między innymi zderzaki i nie sądzę, że można je tak po prostu wyrzucić do śmietnika.
Pająk Krzyś

Re: Skup plastiku

Post autor: Pająk Krzyś »

Zdecydowanie, o wiele lepszym wyborem jest oddanie tego typu elementów do odpowiedniego skupu zamiast wyrzucania ich na śmietnik, bo nie zostaną tam odpowiednio zutylizowane ani przetworzone. Zorientuj się w ofercie firmy ORION Recykling z Koziegłówek, która skupuje różnego rodzaju tworzywa sztuczne, a następnie mieli je i tworzy z nich granulat, nadający się do ponownego wykorzystania: https://pphuorion.pl/przemialy-z-tworzyw-sztucznych/ Na stronie masz dokładnie rozpisane, jakie typy materiałów przyjmują i dlaczego warto się do nich odezwać. ;)
fórtka

Re: Skup plastiku

Post autor: fórtka »

Recykling tworzyw sztucznych najrozsądniej było powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Dlatego padło na http://recyklingtworzyw.com/recykling/ a ich usługi okazały się robić niebywałe wrażenie. Co najwazniejsze, w przyjazny dla srodowiska sposob pozbylismy sie zalegajacych odpadow a niestety sporo sie tego zebralo. Ale ten klopot za nami, w koncu! Takze polecam powierzyc podobne zadanie do zaufanych i sprawdzonych fachowcow. Perfekcyjny wybor.
Janek48

Re: Skup plastiku

Post autor: Janek48 »

Wydaje mi się, że to bardzo ciekawy pomysł. W razie wątpliwości możesz skonsultować się z przedstawicielem firmy Mag-Bar. Oferują kompleksową obsługę w zakresie skupu, sprzedaży i przetwórstwa plastiku. Z naszego zakładu produkcyjnego odbierają zużyte folie, beczki, pojemniki, wiadra oraz inne pozostałości magazynowe. Gwarantują przy tym atrakcyjne warunki współpracy, pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia oraz terminowy odbiór odpadów za pomocą własnego transportu.
ODPOWIEDZ