Własna działka i budowa domu

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
nestor-91
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 2:18

Własna działka i budowa domu

Post autor: nestor-91 »

Witam serdecznie. Podpowiecie mi gdzie znajdę tanie działki na sprzedaż Kraków? Chcę zainwestować we własną ziemię, na której postawię dom. Może powinienem wybrać się do biura nieruchomości? Doradźcie, będę wdzięczny.
kolo1222

Re: Własna działka i budowa domu

Post autor: kolo1222 »

Jeśli budował bym dom dla siebie, na pewno pomyślał bym poważnie o fotowoltaice, znam w sieci serwis https://ekofachowcy.pl/ . To tu można porównać ceny tego odnawialnego źródła energii. Poczytamy tam też na co zwrócić uwagę, co jest ważne przy finansowaniu oraz jak działa cała technologia. Na początku przeprowadzi z nami audyt energetyczny - dzięki niemu będziemy wiedzieć ile zaoszczędzimy.
Ążelina

Re: Własna działka i budowa domu

Post autor: Ążelina »

Stoję przed ostatecznym wyborem projektu domu, ale ciągle nie mogę się zdecydować w 100% dlatego postanowiłam was poprosić o pomoc. Chciałabym zamówić projekt Dom na Praktycznej 3 https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-praktycznej-3
. Dom ma wystarczającą liczbę sypialni i sądzę, że 116m2 to odpowiednia powierzchnia dla 4 osób. Ale nie ukrywam, że nigdy nie mieszkałam w domu jednorodzinnym i nie mam doświadczenia w tym temacie. Jak myślicie, czy ten dom będzie wystarczający dla naszej rodziny?
kłannickiadam

Re: Własna działka i budowa domu

Post autor: kłannickiadam »

Przy wyrównywaniu terenu i zwożeniu dodatkowego piasku pod fundamenty zwróciłem się po pomoc do firmy Kobi Budowa które posiada specjalistyczny sprzęt i doświadczenie przy tego rodzaju realizacji. Piasek w dobrej cenie, transport na miejsce budowy i sprawne przygotowanie fundamentu. Profesjonalna firma.
ODPOWIEDZ