Pomoc we wdrożeniu ISO

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Lubogost1987
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2021, 20:16

Pomoc we wdrożeniu ISO

Post autor: Lubogost1987 »

Korzystaliście może z pomocy adees.net w procesie wdrażania certyfikatu ISO do waszych firm? Chciałbym się dowiedzieć, czy warto i czy ta pomoc jest faktycznie skuteczna. Dajcie znać, czy polecacie.
Awatar użytkownika
jadwiga1968
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 14:20

Re: Pomoc we wdrożeniu ISO

Post autor: jadwiga1968 »

Według mnie wdrażanie norm ISO to coś, na czym Pan Adam zna się jak nikt inny. W dodatku ma bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście, a wszystko dokładnie i jasno tłumaczy. Jego pomoc jest nieoceniona.
Gaweł

Re: Pomoc we wdrożeniu ISO

Post autor: Gaweł »

Chcąc posiadać w swojej kadrze pracowników po przeszkoleniu na normę ISO14001:2015 , trzeba zdecydować się na kurs dla audytorów wiodących z tym rozszerzeniem. Dzięki temu pracownik zyska umiejętności w zakresie audytowania drugiej i trzeciej strony wg wymagań Systemu Zarządzania Środowiskiem.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 223
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Pomoc we wdrożeniu ISO

Post autor: Winiett »

Jak planujecie zatrudnić kogoś nowego, a w większych, też i tych mniejszych firmach to zdarza się dosyć często, są rotacje w kadrze, to powinniście zainteresować się portalami z ogłoszeniami o pracę. Jest tego trochę oczywiście. Na stronie https://fachpraca.pl/dla-firm/ jest bardzo fajna oferta na ogłoszenia darmowe praca, może wam się przyda.
ODPOWIEDZ