Zmiana firmy transportowej

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
donald74
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2024, 13:12

Zmiana firmy transportowej

Post autor: donald74 »

Nie do końca jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą transportową, z której usług korzystamy w tym momencie, dlatego postanowiłem dopytać, bo może ktoś z Was będzie w stanie polecić jakiegoś sprawdzonego przewoźnika. Dodam, bo to jest jednak bardzo istotne, że chodzi o transport towarów do UK i z UK do Polski, polecacie może jakąś firmę? Dzięki! :)
sally88

Re: Zmiana firmy transportowej

Post autor: sally88 »

Ja też teraz szukałam lepszej firmy transportowej dla siebie, ponieważ aktualna nie spełniała moich oczekiwań. Ale chyba znalazłam już kogoś odpowiedniego dla siebie, a dokładnie chodzi mi o firmę https://europalogistics.eu/ - kojarzycie? Oferują nie tylko transport lądowy, ale i wodny, lotniczych, nawet i kolejowy.
Fiołek

Re: Zmiana firmy transportowej

Post autor: Fiołek »

Istotnym aspektem zabezpieczania ładunków na przyczepach ciężarowych jest również przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych. Przepisy te określają, jakie środki zabezpieczające muszą być stosowane w zależności od rodzaju i wagi ładunku. Aby zapoznać się z aktualnymi wymogami prawnymi, można odwiedzić https://auto-schematy.pl/jak-wlasciwie- ... -i-metody/ gdzie świetnie ten temat opisano.
ODPOWIEDZ