Zabezpieczenia w firmie

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
miłosz
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 23:13

Zabezpieczenia w firmie

Post autor: miłosz »

Cześć wszystkim. Jak myślicie, które zabezpieczenia najlepiej sprawdzają się w firmach? My jakiś czas temu zainwestowaliśmy w fotokomórki i trzeba przyznać, że sprawdzają się naprawdę dobrze. Przy okazji myślimy też o zadbaniu o bezpieczeństwo na firmowym parkingu. Macie jakieś sprawdzone propozycje i rozwiązania?
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Zabezpieczenia w firmie

Post autor: ignata »

miłosz pisze: ↑10 mar 2021, 12:02 Cześć wszystkim. Jak myślicie, które zabezpieczenia najlepiej sprawdzają się w firmach?
U nas przynajmniej jeśli chodzi o telefonię profesjonalną mamy spokój, jest taka telefonia dla firm która spełnia nasze oczekiwania pod wieloma względami. Możemy liczyć na pełen wachlarz sposobów podłączenia urządzeń abonenckich ze stykiem cyfrowym ISDN (BRA, PRA) lub bezpośrednio w technologii VoIP
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Zabezpieczenia w firmie

Post autor: kasiakowa06 »

miłosz pisze: ↑04 mar 2021, 21:53 Cześć wszystkim. Jak myślicie, które zabezpieczenia najlepiej sprawdzają się w firmach? My jakiś czas temu zainwestowaliśmy w beninca.pl/kategoria-produktu/akcesoria/fotokomorki/ fotokomórki i trzeba przyznać, że sprawdzają się naprawdę dobrze. Przy okazji myślimy też o zadbaniu o bezpieczeństwo na firmowym parkingu. Macie jakieś sprawdzone propozycje i rozwiązania?
Ponoć najlepsze zabezpieczenia to wszelkie kontrole dostępu, więc polecam Ci: https://rcse.pl/kontrola-dostepu-2/

Obrazek

wymiennik gruntowy do wentylacji
łukasz rakoczy

Re: Zabezpieczenia w firmie

Post autor: łukasz rakoczy »

Jako mieszkaniec bloku czy kamienicyz pewnością nieraz miałeś okazje słuchać rozmów sąsiadów, które dochodziły zza ściany. Okazuje się, że przy użyciu odpowiedniego sprzętu jest to również bardzo skuteczny sposób na pozyskanie pożądanych informacji https://spyroom.pl/pl/blog/post/podsluc ... ak-dziala/. Zobacz jak działa podsłuch przsesz ścianę.
kiwi

Re: Zabezpieczenia w firmie

Post autor: kiwi »

My ogromny nacisk położyliśmy na ochronę naszych danych, wykrywanie złośliwego oprogramowania i urządzeń szpiegujących, z czym mieliśmy w przeszłości problemy. Obecnie korzystamy w tym zakresie z usług profesjonalistów. Pomaga nam agencja detektywistyczna Lampart Group https://www.lampart.co/pakiety/pakiety z Warszawy i są to specjaliści godni polecania. Mają atrakcyjne pakiety usług w korzystnych cenach, pracują rzetelnie, terminowo, opłaca się ich zatrudnić. Uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy.
ODPOWIEDZ