wynajem samochodów

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Lucuś24444

wynajem samochodów

Post autor: Lucuś24444 »

Witam, wynajmowaliście kiedyś samochody? Wiecie może gdzie znajduje się szczecin lotnisko wynajem samochodów? Nie chce kupować auta, zależy mi na wypożyczeniu. Możecie mi powiedzieć z której wypożyczalni samochodów w tym mieście Wy korzystaliście? jakie są koszty wynajmu auta?
nova

Re: wynajem samochodów

Post autor: nova »

Jestem zdania, że jeśli już wynajmować auto to długotermonowo- dużo niższe koszty a mobilność zawsze:) Szczerze polecam warszawską wypożyczalnię Best-Rent. Ceny są tu bardzo korzystne a flota zróżnicowana, zadbana i nowoczesna, najlepiej zobacz: https://best-rent.pl/wynajem-dlugotermi ... samochodu/ . Co więcej, jeśli mieszkacie w stolicy lub okolicach pojazd zostanie podstawiony we wskazane przez Ws miejsce, np. pod dom, blok czy zakład pracy.
Boruc

Re: wynajem samochodów

Post autor: Boruc »

Aby uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym, należy dokładnie wiedzieć, jak rozliczyć podatek VAT od wynajmu samochodu. Z pomocą przychodzi ten artykuł, który omawia ten temat w sposób wyczerpujący https://bziuk.pl/jak-rozliczy-podatek-v ... -samochodu gdyż jest to kompendium wiedzy, które pomaga unikać typowych błędów w rozliczeniach.
jeneferka

Re: wynajem samochodów

Post autor: jeneferka »

Też się przymierzam do wynajmu samochodu i mogę podpowiedzieć że takie artykuły https://radioram.pl/articles/view/50384 ... bra-oferte warto czytać. Wiesz wtedy czym masz się kierować przy wyborze wypożyczalni i co konkretnie sprawdzić w warunkach wynajmu.
ODPOWIEDZ