Wyjazd integracyjny ze szkoleniem

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Tadea61
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2023, 17:53

Wyjazd integracyjny ze szkoleniem

Post autor: Tadea61 »

Zdecydowaliśmy się zorganizować szkolenie dla naszych pracowników połączone z wyjazdem integracyjnym. Sporo zmian czeka nas w tym roku w firmie i myślę, że takie wyjazdowe szkolenie będzie lepszym pomysłem :) Ale to dopiero jesienią, póki co mamy czas na zorganizowanie wszystkiego - może polecacie jakiś hotel na wyjazd integracyjny, w okolicach Krakowa?
Łazarz

Re: Wyjazd integracyjny ze szkoleniem

Post autor: Łazarz »

Aby organizacja mogła się rozwijać, potrzebuje silnych liderów, którzy będą w stanie przewodzić zmianom i innowacjom. Kluczem jest nieustanne inwestowanie w ich rozwój i szkolenie. Na ten temat przeczytałem niedawno świetny artykuł dostępny tutaj https://e-pyrzyce.pl/jak-rozwijac-umiej ... rganizacji i jak najbardziej każdemu go gorąco polecam.
ewkaa

Re: Wyjazd integracyjny ze szkoleniem

Post autor: ewkaa »

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem firmy oferującej szkolenia BHP, to warto sprawdzić propozycję https://www.ekofit.pl/ To miejsce, gdzie wysoka jakość szkoleń łączy się z profesjonalną obsługą klienta. Z pewnością będziecie zadowoleni z ich usług.
oli8398

Re: Wyjazd integracyjny ze szkoleniem

Post autor: oli8398 »

Wiele firm stawia na takie wyjazdy integracyjne, aby pracownicy mogli w luźniejsze atmosferze się poznać, dzięki czemu będzie lepiej się im pracowało. Jak najbardziej jest to dobra opcja, ale można też sprawdzić taką propozycję, jak współpraca w zespole szkolenie . Też może ono wiele pomóc w takich relacjach biznesowych między pracownikami.
ODPOWIEDZ