Wyjazd integracyjny jak już będzie można

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Wodzisław

Wyjazd integracyjny jak już będzie można

Post autor: Wodzisław »

Myślę że do lata problem z wirusem będzie opanowany i wreszcie będzie można zrobić jakieś fajne imprezy firmowe :)
Wiecie gdzie nad morzem niedrogo zorganizować niewielki spęd dla grupy kierowniczej?
Awatar użytkownika
Wiera
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:03

Re: Wyjazd integracyjny jak już będzie można

Post autor: Wiera »

Obstawiam, że po tylu miesiącach posuchy w tej branży wszędzie będzie można wynając relatywnie tanio sale na konferencje nad morzem i nie tylko tam.
Jak ma to być dla wąskiej grupy kierowniczej to może postaw na nietypowe miejsce - pływającą salę konferencyjną https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ z prywatną sauną i motorówką :!: :shock:
Jak dla mnie, miejsce na firmowy spęd odjazdowe :D
Marzycielka z kubkiem kawy
Łucja24

Re: Wyjazd integracyjny jak już będzie można

Post autor: Łucja24 »

A może zamiast morza to mazury? Taki pobyt w porcie też pewnie świetnie zrobi pracownikom, można tam porządnie wypocząć. Jak lubicie żeglować to możecie też sobie sprawdzić np. czarter https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji. Mają tam bardzo dobre jachty.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Wyjazd integracyjny jak już będzie można

Post autor: kasiakowa06 »

Łucja24 pisze: ↑19 lut 2021, 11:31 A może zamiast morza to mazury? Taki pobyt w porcie też pewnie świetnie zrobi pracownikom, można tam porządnie wypocząć. Jak lubicie żeglować to możecie też sobie sprawdzić np. czarter sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-chorwacji . Mają tam bardzo dobre jachty.
Tez uważam, że jachty na jeziorach to super pomysł :) My w Szczecinie mamy liczne regaty, w których można wystartować lub popodziwiać: https://ykp.szczecin.pl/regaty/

Obrazek
ODPOWIEDZ