Własny biznes

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

Własny biznes

Post autor: gość »

Cześć. Będę chciał za jakiś czas wystartować z własnym biznesem, dlatego powoli przeglądam lokale usługowe na sprzedaż w Świdnicy. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, lepiej będzie znaleźć jakąś ofertę samodzielnie czy jednak zgłosić się do agencji nieruchomości? Nigdy nie miałem do czynienia z tego typu specjalistami, więc nie wiem, czego mogę się spodziewać. Doradźcie!
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Własny biznes

Post autor: łódka »

Od lat prowadzę małe studio fotograficzne, co nie tylko jest źródłem finansowym ale i moim hobby. Tu fajnie wspiera mnie agencja http://marketingdyskusji.pl/ która od lat działa w reklamie sieciowej. Poprzez marketing szeptany, skutecznie zwiększają świadomość istnienia mojej marki, co ułatwia mi utrzymanie odpowiedniej ilości ofert.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Własny biznes

Post autor: kocenka »

Prowadzę od lat mały zakład napraw telefonów, gdzie samą opinię mam dobrą ale potrzebowałam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Tu ludzie od https://marketingkatowice.pl/ stanęli na wysokości zadania i poprzez techniki marketingu internetowego, znacząco zwiększyli świadomość istnienia mojej marki.
ODPOWIEDZ