własna firma

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

własna firma

Post autor: gość »

Cześć. Będę chciał za jakiś czas wystartować z własnym biznesem, dlatego powoli przeglądam lokale usługowe na sprzedaż w Świdnicy. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, lepiej będzie znaleźć jakąś ofertę samodzielnie czy jednak zgłosić się do agencji nieruchomości? Nigdy nie miałem do czynienia z tego typu specjalistami, więc nie wiem, czego mogę się spodziewać. Doradźcie!
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: własna firma

Post autor: wakacjowa »

Jeśli wiesz jak to zrobić to wydaje mi się, że możesz po prostu zacząć działać. A jeśli nie, to lepiej będzie skontaktować się z agencją. Ja jak miałam dylemat odnośnie reklamy to po pewnym czasie wolałam skorzystać z usług profesjonalnej agencji marketingowej http://3marketing.pl/ która pomogła mi bardzo fajnie wszystko ogarnąć co trzeba.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: własna firma

Post autor: kocenka »

Jeśli już będziesz mieć firmę lub będziesz na etapie jej tworzenia to warto jest zacząć już myśleć powoli o reklamie. Nie musisz tutaj sam się wszystkim zajmować, bo wystarczy jak skontaktujesz się chociażby z agencją http://influeme.com/ która to ma już doświadczenie w przeprowadzaniu najróżniejszych kampanii marketingowych.
Jadźka

Re: własna firma

Post autor: Jadźka »

Czy ktoś słyszał o takim czymś jak metoda gold https://www.westhill.pl/inspiracje/mode ... a-zwrotna/ . Czy używacie tą metodę w stosunku do swoich pracowników. Napiszcie jak wam idzie? Czy są jakieś rezultaty w szybszej pracy waszych pracowników? Bardzo proszę o pomoc.
Jaś65

Re: własna firma

Post autor: Jaś65 »

Co myślicie o zatrudnieniu agencji rekrutacyjnej, która zamiast wewnętrznej rekrutacji prowadzonej przez Hr zajęłaby się pozyskiwaniem dla firmy nowych wykształconych i wykwalifikowanych pracowników? Zależy mi, aby rekrutacja na nowe stanowisko kierownicze w firmie pozostałą anonimowa, więc ogłoszenia na ogólnodostępnych stronach odpadają. Pomyślałem o tej usłudze: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/executive-search . Podoba mi się, że firma, którą wybrałem w procesie poszukiwań, wykorzystuje szerokie kontakty z branży, dzięki czemu kandydaci prezentowani posiadają wymagane, profesjonalne cechy.
Kórek__00

Re: własna firma

Post autor: Kórek__00 »

Jestem właścicielem kilku stacji benzynowych, natomiast chciałbym zainwestować w ich rozwój, aby mieć większą kontrolę nad biznesem. Mianowicie z racji, że posiadam już własną flotę, myślę o zakupie System zarządzania paliwami ze strony: https://www.tsg-solutions.com/pl/ . Podobno taki System DiaLog umożliwia efektywne monitorowanie stanów paliwa, a ponadto oferuje m.in. podgląd wszystkich transakcji, stanów magazynowych oraz kontrolę zużycia paliwa przez danego kierowcę lub pojazd. Myślicie, że warto w coś takiego zainwestować?
ODPOWIEDZ