Urządzenia fiskalne

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
walenty_73
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 23:49

Urządzenia fiskalne

Post autor: walenty_73 »

Witam serdecznie. Szukając firm, sprzedających urządzenia fiskalne, trafiłem na ofertę Procash z Warszawy. Czy ktoś z was korzystał z ich usług i mógłby się tutaj podzielić opinią? Polecacie tę firmę?
Awatar użytkownika
Marceli_84
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 7:59

Re: Urządzenia fiskalne

Post autor: Marceli_84 »

Kupowałem od Procash nowy terminal płatniczy, bo mieli go w naprawdę atrakcyjnej cenie. Warto też dodać, że firma zapewnia serwis urządzeń, co moim zdaniem jest równie istotne i przydatne. Mogę ich polecić, bo z usług jestem jak najbardziej zadowolony.
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Urządzenia fiskalne

Post autor: fanaberia33 »

W temacie terminali płatniczych warto też sprawdzić aktualną ofertę firmy PayTel. Zajmują się tematem od wielu lat. Umowy z nimi są jasne i klarowne, bez ukrytych opłat. Dysponują szerokim asortymentem i mają wiele interesujących modeli. Także takich, które dostępne są w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Mają szeroką ofertę terminali dedykowanych sprzedaży detalicznej. Tutaj https://wybierzterminal.pl/twoja-branza ... -i-sklepy/ możecie dowiedzieć się więcej.
ODPOWIEDZ