Uprawnienia elektryczne Częstochowa

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Uprawnienia elektryczne Częstochowa

Post autor: Eliza »

Witajcie,
jeśli są tutaj jakieś osoby z Częstochowy lub okolic, które chciałby zdobyć uprawnienia elektryczne SEP G1, to polecam zapoznać się z ofertą specjalnego kursu na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/sep-czestochowa. Po przejściu takiego kursu wystarczy zdać pozytywnie egzamin, aby otrzymać takie uprawnienia na okres 5 lat ;)
małż

Re: Uprawnienia elektryczne Częstochowa

Post autor: małż »

Jeżeli interesuje was temat zdobywania uprawnień w zawodzie elektryka, to myślę, że w wolnej chwili możecie zajrzeć do https://sep-on-line.pl/uprawnienia-sep-czestochowa To firma, która podchodzi bardzo profesjonalnie do takich szkoleń i wiele można z nich wynieść. Planuję się tam zapisać, ale czekam jeszcze na wasze opinie. Może macie jakieś lepsze miejsca w zanadrzu.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Uprawnienia elektryczne Częstochowa

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/mierniki-uziemien
ODPOWIEDZ