tkaniny

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Dorianus89

tkaniny

Post autor: Dorianus89 »

Witam, nie wiesz skąd kupić tkaniny? Według mnie warto rzucić okiem na https://yaro-tex.pl/pl/ Znajdziecie tam producenta, który oferuje różne dzianiny o przeróżnych wzorach i kolorach, dlatego też według mnie warto zapoznać się z ofertą tego producenta. Co sądzicie o kupowaniu takich produktów z internetu? Znacie inny sklep z takimi produktami?
Sławomir

Re: tkaniny

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własny zakład krawiecki i mogę Wam zdecydowanie polecić tkanina monolith 37 oraz inne tkaniny z oferty hurtowni Punkt Tapicerski. Regularnie zamawiam u nich wiele materiałów tapicerskich i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem.
żułgaj

Re: tkaniny

Post autor: żułgaj »

Ja polecam zainteresować się ofertą firmy Iberis z Łomży - mają świetny wybór tkanin obiciowych i dekoracyjnych: https://iberis.com.pl/ a do tego oferują materiały naprawdę wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Mają m.in. tkaniny obrusowe, materiały na zasłony, a także tkaniny przeznaczone do foteli samochodowych. Polecam się z nimi zapoznać, bo są warci uwagi.
ODPOWIEDZ