sztuka nowoczesna

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Patryś24

sztuka nowoczesna

Post autor: Patryś24 »

Witam, jakie jest wasze zainteresowanie? Moim zainteresowaniem jest sztuka nowoczesna. Uwielbiam być na bieżąco z tym co tworzą topowi współcześni artyści, ponieważ jest to bardzo interesujące. Uważacie, że sztuka mogłaby was zainteresować czy raczej nie jest to dla was?
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: fiolka99 »

Galeria sztuki przez internet? Bez wątpienia nie jest to nic oczywistego ale jest to jak najbardziej możliwe! Poznaj czym jest internetowa galeria sztuki, która obecnie staje się coraz popularniejszą formą odwiedzania i poznawania kultury w czasach pandemicznych. To świetna rozrywka dla wszystkich osób, które tęsknią za tym czasem i chcą zadbać o swój efektowny czas wolny.
gór

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: gór »

Ja w swoim wolnym czasie przeglądam strony związane z moim hobby. Czytam interesujące artykuły jak na przykład ten https://www.skarbnicanarodowa.pl/polska ... pamiatkowe polecam serdecznie zajrzeć. Poczytajcie dowiecie się wszystkiego o numizmatyce, bo tym właśnie się interesuje i będziecie mogli zobacyzć jakie piękne są tam egzemplarze. Kolekcjonuję monety w wolnym czasie. Polecam serdecznie.
ewuś

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: ewuś »

Ja w wolnym czasie szukam ciekawych propozycji ksiazek dla całej rodzinki. Tak trafiłam tu https://www.taniaksiazka.pl/autor/paulina-swist Autorka pisze kryminały, a ponieważ prowadzi kancelarię prawniczą to temat nie jest jej obcy. W swoich książkach często ujawnia szczegóły zakulisowego życie przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości.
zośkajaK

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: zośkajaK »

Jeśli mowa o zainteresowanich w wolnym czasie, to my go obecnie prawie nie mamy. Jesteśmy na etapie urządzania siłowni domowej. Ja trafiłam dla siebie na taką ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html I mam zamiar z niej skorzystać , bo rower treningowy pozwoli mi dbać o kondycję przez okrągły rok. Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, ma wiele ciekawych propozycji.
Ola35

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Ola35 »

Sztuka nowoczesna jest na szczycie listy moich zainteresowań :) Bardzo lubię odwiedzać galerie, chodzić na wystawy, robię to gdy tylko mam czas, co niestety jest dużo rzadziej niż bym chciała. Prowadzę swoją firmę i mam bardzo dużo obowiązków, więc czas to coś czego zawsze brakuje. Na szczęście nie brakuje miejsc, do których mogę się udać, aby zobaczyć niesamowite dzieła ;) Moim ulubionym ostatnimi czasy zdecydowanie jest Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Wspaniałe jest to, że wystawiają dzieła polskich artystów. Byłam w szoku kiedy dowiedziałam się ile zdolnych młodych artystów mamy w kraju ;) A ilu jeszcze nieodkrytych... Bardzo chciałam kupić jeden z obrazów, ale problem polega na tym ,że nie mogę się zdecydować. Waham się między dwoma obrazami. Pewnie skończy się na tym, że kupię obydwa ; )
ODPOWIEDZ