Suwnice do magazynu?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Jacekś17

Suwnice do magazynu?

Post autor: Jacekś17 »

Czy korzystacie z takich rozwiązań jak suwnice w magazynach? Jeśli tak to jakie możecie polecić? Na konecranes.com jest dostępna oferta jednego z producentów takich rozwiązań. Jednak im bardziej zagłębiam się w specyfikacje, tym mniej wiem. Zastanawiam się, na co należy zwrócić uwagę i czy taka suwnica powinna być automatyczna, czy jednak manualna. Możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Suwnice do magazynu?

Post autor: Eliza »

A skoro już mowa o wyposażeniu do magazynu, to gdzie Waszym zdaniem najlepiej zaopatrzyć się w profesjonalne regały magazynowe? Moim zdaniem bardzo atrakcyjną ofertę ma firma Amrack. Na stronie internetowej https://amrack.pl sami możecie się z nią zapoznać. A może ktoś z Was miał już z tą firmą do czynienia?
marcyś

Re: Suwnice do magazynu?

Post autor: marcyś »

W magazynie przydadza się też regały. Zobaczcie tu https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Regały metalowe o różnych parametrach - łatwo więc dopasować do właa snych potrzeb. Regały są odporne na duże obciażenia, są funkcjonalne i odpowiednio zabazpieczone przed korozją. Pozwalają na bezpieczne i prawidlowe przechowywani różnych materiałów, towarów itp.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Suwnice do magazynu?

Post autor: quee »

Jacekś17 pisze: ↑14 kwie 2021, 10:39 Czy korzystacie z takich rozwiązań jak suwnice w magazynach? Jeśli tak to jakie możecie polecić? Jednak im bardziej zagłębiam się w specyfikacje, tym mniej wiem. Zastanawiam się, na co należy zwrócić uwagę i czy taka suwnica powinna być automatyczna, czy jednak manualna. Możecie coś doradzić?

Regały mogą mieć różne zastosowanie. Jeśli będziesz obsługiwać palety, to lepsze będą regały paletowe https://dlamagazynu.pl/regaly-paletowe/
ODPOWIEDZ