Sumienna firma transportowa

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Wiktor-99
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 17:42

Sumienna firma transportowa

Post autor: Wiktor-99 »

Witam! Na co zwracacie uwagę, wybierając firmę transportową do współpracy? Moim zdaniem bardzo ważna jest sumienność i kompleksowe podejście do zadań. Dodatkowym plusem są dla mnie usługi takie jak logistyka magazynowa i inne. Czym jeszcze warto się kierować? Macie jakieś propozycje?
Miłosz88

Re: Sumienna firma transportowa

Post autor: Miłosz88 »

W firmach transportowych powinien być wykonywany audyt dla firm transportowych, ma on na celu sprawdzenie i ocenę wszystkich wewnętrznych procesów i funkcjonowania firmy. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że firma taka jest rzetelna i uczciwa. Taki audyt pozwala też na wdrożenie zmian, które ulepszają i usprawniają działania w firmie.
małkowa

Re: Sumienna firma transportowa

Post autor: małkowa »

To czy dana firma jest sumienna zależy od wielu spraw, dlatego trzeba byłoby pomyśleć o drukarki do etykiet które pozwalają na usprawnienie działań logistycznych. Jeśli zastanawiasz się czego akurat brakuje w twojej firmie to chyba mamy odpowiedź. Mam nadzieję, że troszkę Ci pomogłam.

simocode pro c
ODPOWIEDZ