strój reklamowy

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
gość

strój reklamowy

Post autor: gość »

Siemka ;)
Uważacie, że w każdej firmie potrzebny jest strój reklamowy i tak zwana maskotka? Według mnie niekoniecznie, a zależy to przede wszystkim od specyfiki firmy i od docelowego klienta. Mimo wszystko sądzę, że takiego rodzaju działania marketingowe potrafią znacznie poprawić wizerunek. Co wy na to?
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: strój reklamowy

Post autor: wakacjowa »

Mamy XXI i strój z logiem firmy wygląda jak mocne zacofanie firmy. Dziś trzeba się skupić na reklamie sieciowej, bo to jest i skuteczny sposób i nie psuje wizerunku firmy, a wręcz przeciwnie. Dla mojej działalności działała agencja https://marketingpoznan.pl/ która poprzez marketing internetowy znacząco pobudziła zainteresowanie moją ofertą.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: strój reklamowy

Post autor: kocenka »

Ja akurat mam wątpliwości co do tego, ale może dlatego że dla mnie liczy się przede wszystkim nowoczesność i szybkość dostania się do klienta. A tutaj nie oszukujmy się, ale największe szanse na marketing internetowy. Dlatego tylko w niego inwestuję i z efektów jestem jak najbardziej zadowolona. Pomaga mi tutaj wszystko ogarnąć agencja https://influeme.com.pl/ która to jest po prostu profesjonalistą w każdym calu.
ODPOWIEDZ